Дієта Кіма Протасова

1

Дієта Кіма Протасова

Протасовсяка дієта рекомендована навіть тим, у кого немає зайвої ваги. Дієта Протасова очищає організм і насичує його необхідними вітамінами.

Дієта Кіма Протасова: місяць здоров'я

Дієтолог Кім Протасов розробив свою дієту в 1990 році. Протасовскька дієта - це варіант на тему здорового харчування. Перші два тижні протасовська дієта дозволяє харчуватися овочами та жирними кисломолочними продуктами (5%) - висока жирність дозволяє тамувати голод і не «зриватися» протягом всієї дієти. Потім в раціон дозволяється додати м'ясо і рибу.

Дієта Кіма Протасова припускає повне виключення з меню цукру (несолодкі чай і каву можна пити в будь-якій кількості), в день потрібно випивати 2 літри негазованої води.

Читайте також: Яблучна дієта

Скільки триває протасовська дієта?

Дієта Кіма Протасова розрахована на 5 тижнів. Раціон перших двох тижнів включає в себе сирі овочі без рослинної олії в будь-якій кількості, п'ятивідсоткові кисломолочні продукти і сири. З фруктів протасовська дієта допускає тільки зелені яблука. У день, крім основних продуктів, можна з'їсти три яблука і одне варене яйце.

На третьому тижні протасовська дієта дозволяє їсти м'ясо, рибу або птицю, але не більше 300 грамів на день. При цьому кількість сирів і йогуртів протасовська дієта рекомендує зменшити.

Дієта Протасова стверджує, що найбільш активне зниження ваги буде відбуватися в останні два тижні. Після закінчення п'яти тижнів протасовська дієта рекомендує поступово розширювати свій раціон: замінити яблука іншими несолодкими фруктами, почати заправляти салати рослинним маслом, їсти на сніданок каші з творогом.

Протасовська дієта: результати

Як стверджує автор дієти і її прихильники, протасовська дієта важко переноситься тільки в перший тиждень. З другого тижня організм почне самостійно відмовлятися від «непотрібних» продуктів, і бажання накинутися на звичну їжу відпаде саме по собі. Звичайно, це індивідуальна реакція, але не можна сперечатися з тим, що дієта Кіма Протасова корисна і деколи необхідна організму. Дієта Протасова дає як зовнішні позитивні результати у вигляді втрати ваги, так і внутрішні.

Читайте також: Яєчна дієта

Дієта Протасова приводить в порядок обмін речовин і налагоджує роботу кишечника. Протасовська дієта обмежує споживання вуглеводів, зате в організм надходить достатня кількість білка. Це сприяє зменшенню жирових відкладень.

Дієта Протасова: рецепти

Дієта Кіма Протасова дозволяє поєднувати допустимі продукти в будь-яких варіантах. Ти можеш додати варене яйце в овочевий салат або змішати зелені яблука і свіжі огірки. Цікавий і такий рецепт, який пропонує дієта Кіма Протасова: змішай моркву і брюссельську капусту і заправ овочі натуральним йогуртом, додавши в салат перцю і солі. А з третього тижня ти можеш створювати різноманітні страви, використовуючи пісну рибу, курку, м'ясо.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове