Дієта на каші

1

Дієта на каші

Сидіти взимку на строгих дієтах важко. Жити без гарячого - нестерпно! Але ми ж не звірі. Тому напередодні весни пропонуємо тобі злегка почистити організм, не голодуючи і замерзаючи.

СУТЬ

Практично будь-яка крупа складається головним чином з складних вуглеводів, які повільно всмоктуються, тому заряджають енергією надовго, але майже не відкладаються на талії і стегнах. Жири і білки в крупах теж є (так що виснаження тобі не загрожує), але в малих, не небезпечних для фігури кількостях. Завдяки високому вмісту вітамінів групи В і мікроелементів організм буде забезпечений усім необхідним. Оскільки каші містять багато клітковини, то покращиться робота шлунково-кишкового тракту. Власне, втрата ваги обумовлена двома основними чинниками: низьким вмістом жирів і активізацією травлення.

Читайте також: Яблучна дієта

СХЕМА

Дієта розрахована на 10 днів і заснована на виключенні цукру, м'яса та м'ясних продуктів, птиці, риби, вершкового масла, хліба, молока і молочних виробів, картоплі, випічки, шоколаду. Основою твого раціону може стати будь-яка крупа, окрім манної. Кашу доведеться готувати на воді. Можеш поєднувати її з овочами (помідори, кабачки, цибуля, морква, капуста), фруктами, грибами. Якщо вранці ти відчуваєш, що хочеться солодкого, звари собі королівську кашу з геркулесу, свіжих яблук, кураги. Дозволяється рослинне масло, горіхи і мед, але лише в тому випадку, якщо твоє завдання - звільнитися від шлаків і зберегти вагу. Якщо ж ти маєш намір схуднути, то від цих добавок теж доведеться відмовитися. Кількість денних трапез не обмежена. Воду можна пити в будь-якій кількості.

Читайте також: Яєчна дієта

ЕФЕКТИВНІСТЬ

• Суворо дотримуючись дієти, можна скинути до 5 кг за 10 днів.

• Дієта добре переноситься, оскільки каші дають швидке відчуття насичення, а жувати крупу ти можеш цілий день.

• Велика кількість клітковини за відсутності білків і жирів дозволяє оздоровити організм.

Підводні камені

• Відсутність молочних продуктів може привести до нестачі кальцію - і як наслідок до ламкості нігтів і волосся.

• Можливий метеоризм (здуття кишечника) за рахунок бродіння вуглеводів.

ЛАЩЕ ЦУКРУ І МЕДУ!

Зменшити добове споживання калорій ти можеш за допомогою цукрозамінників. Вони практично безкалорійні, але у багато разів солодші цукру.

• Сахарин в 300-500 разів.

• Аспартам в 180-200 разів. Але в гарячих стравах розкладається, надаючи їм неприємний присмак.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове