Дієта по групі крові

1

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові зручна тим, що не вимагає від того хто худне підраховувати калорії, бали і вивчати склад продуктів. Досить дізнатися свою групу крові - і скористатися складеним меню.

Дієту по крові придумав американський лікарПітер д `Адамо, який припустив, що травна система людей з різними групами крові по-різному реагує на одні і ті ж продукти. Щоб позбавитися від зайвої ваги і привести в порядок організм, різним групам крові потрібно різне меню.

Дієта по групі крові: I група

I групі крові потрібні продукти тваринного походження: м'ясо, риба, морепродукти. На гарнір вибирайте гречку чи бобові. Якщо звикла до хліба, зупинись на житньому, але обмеж себе в кількості. Від білого хліба, пшеничних продуктів і крупи слід відмовитися.

Читайте також: Французька дієта

Схуднення по групі крові можливо, якщо  виключити зі свого раціону капусту, кукурудзу, цитрусові, картоплю й цукор в будь-якому вигляді. Налягай на морські водорості і печінку - варіації на тему дозволених продуктів. Пий зелені і трав'яні чаї. Кава і міцний чай протипоказані.

Дієта по групі крові: II група

Володарі II групи крові повинні харчуватися, як вегетаріанці. Щоб схуднути на дієті для II групи крові, потрібно відмовитися і від молочних продуктів. В обмеженій кількості допускаються творог і нежирний сир. Якщо ти не можеш жити без молока, вибирай соєве. Соєві продукти взагалі допоможуть тобі схуднути.

II групі крові рекомендовані овочі, фрукти (особливо ананаси), рослинні масла і трав'яні чаї. Пий соки: морквяний, ананасовий, грейпфрутовий, вишневий, але не апельсиновий. Що стосується алкоголю, то зупини свій вибір на червоному вині.

Читайте також: Китайська дієта

Дієта по групі крові: III група

Згідно дієті по III групі крові можна їсти молочні продукти, птицю, м'ясо (крім свинини), рибу (але не морепродукти). Допоможуть схуднути яйця, печінка, телятина. Від корисної гречки і томатного соку потрібно відмовитися. Вони не входять в меню дієти для III групи крові. В необмеженій кількості можна пити виноградний і ананасовий соки, малиновий чай.

Дієта по групі крові: IV група

Володарям IV групи крові пощастило: в їх дієті по крові найменше обмежень. Особливо це стосується напоїв. Можна пити каву, чаї, нечасто - вина. З м'яса будуть корисні баранина, індичка, кролик. З рибних продуктів (крім самої риби) - печінка тріски. Але не морепродукти! Так само, як і в дієті по I групі крові, не можна їсти кукурудзу. Не рекомендована гречка, як і володарям III групи крові. Якщо хочеш перекусити, вибирай овочеві та фруктові салати (але не їж кислі фрукти!) І горішки, особливо грецькі і арахіс.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове