Вибір стильної сантехніки: ванни, умивальника для ванної, унітаза. Краща сантехніка від компанії Colombo. Вибір оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати. Тренди 2019 року.

2019 рік сповнений нових, свіжих і неординарних дизайнерських ідей. Багато людей вважають, що ремонт ванної кімнати - другорядне завдання. Але дизайнери стверджують, що цей підхід абсолютно неправильний. Навпаки, потрібно продумувати всі деталі оформлення, щоб можна було відпочити і розслабитися, перебуваючи в цьому приміщенні.

Детальніше...

Каміни фото

Настала осінь і тепер уже ніщо не скрасить холодний вечір так, як сидячи перед каміном з коханою людиною. І якщо улюблених вибираєте ви самі, то камін допоможемо вибрати ми. Сьогодні "Vue.com.ua" прочиняє вам таємниці ідей компанії Focus.

Детальніше...

Інтер'єр кімнат,у Сан-Франциско

Дизайн цього будинку такий же бездоганний, як і сам будинок. Дизайнери славно потрудилися, зберігаючи загальну стилістику при оформленні восьми спалень, восьми ванних кімнат, двох віталень, двох кухонь, їдальні, а також тераси на даху.

Детальніше...

каміни дизайн

Ця запальна колекція нових креативних камінів від Planika Fires, народжені під враженням від видів гори Улуру в Австралії, відомої, як Айерс-Рок (Ayers Rock). Творці колекції говорять нам: «Атмосфера, створена вогнем, надихнула двох творців на те, щоб відшукати найлегший шлях ввести це полум'я в сучасний інтер'єр.

Детальніше...

квартира-студія в Петербурзі

Так як ця малогабаритна квартира є результатом перепланування великої комунальної квартири в старому будинку, то дизайнерам довелося потрудитися, щоб кінцевий результат був функціональним і красивим.

Детальніше...

фото яскравого дизайну  кімнати дитини

Як ви боретеся з тим, щоб налагодити гармонійну кольорову гаму в кімнаті своєї дитини?

Детальніше...

Дизайн ванної кімнати

Незалежно від ваших стилістичних переваг - будь то класична ванна або новомодне спа - у цій колекції знайдеться як мінімум одне дизайнерське рішення, яке підкорить ваше серце.

Детальніше...

фото оформлення робочого місця для підлітків

На жаль, життя підлітка складається не тільки з веселих прогулянок з друзями у пошуках пригод, це вирішальні роки для закладки фундаменту своєї майбутньої кар'єри і відточування майстерності. Представляємо вам прекрасні ідеї по оформленню робочого місця для тінейджерів, які будуть надихати розвиваючи уми.

Детальніше...

спальня для дітей від Neopolis

Neopolis розробили барвисту спальню для дітей. Це дизайнерський проект був розроблений спеціально для молодої сім'ї з однієї дочкою, вік якої приблизно 3 роки.

Детальніше...

натуральні елементи в дизайні інтер'єру

Цей чудовий інтер'єр верхнього поверху будинку був створений Frédéric Flanquart. Раніше мансарда була сильно пошкоджена в результаті пожежі, але тепер вона відновлена і наповнена сучасними і природними елементами.

Детальніше...

Дочірні категорії