Щоб змінити життя на краще, Фен-шуй радить активізувати ті чи інші зони (сектору) у своєму помешканні. Але для того, щоб їх активізувати, їх треба спочатку знайти. А з цим вам допоможемо Ми.

Детальніше...

Коли ми любимо й кохані, нам тепло від усвідомлення того, що поруч він, єдиний і неповторний. Коли немає любові, починає здаватися, що щастя десь заблукало і ніколи не знайде дорогу в наш будинок, немає душевної гармонії.

Детальніше...

Згідно фен-шуй, житло грає важливу роль в житті кожного з нас. Мабуть, найцікавішим місцем з точки зору давньокитайського вчення є спальня, адже саме в ній людина проводить третину свого життя. Ми розповідаємо про способи поліпшення енергетики вашої спальні.

Детальніше...

Він почав займатися східними вченнями в п'ятнадцять років і сьогодні є одним з провідних вчителів некитайського походження. Частково тому, що вчився у кращих з них, почасти - багато чого відкрив сам, але в основному тому, що просто не може не ставити собі запитань про те, як влаштований світ. А ще він дуже любить людей і мріє передати їм свої знання.

Детальніше...

Робота, кар'єра, офіс - це значна частина нашого життя: на робочому місці ми проводимо як мінімум одну третину доби. Від успішності нашої діяльності залежить добробут і доступність інших радощів життя. Крім того, що робота приносить гроші, вона повинна приносити і задоволення, а не навпаки; кар'єрні пристрасті не повинні позбавляти нас здоров'я і гарного настрою.

Детальніше...