Неправильний полив, бідний субстрат, яскраві сонячні промені або, навпаки, нестача освітленості, і багато інших, навіть незначних на перший погляд, помилок квітникаря, можуть призвести до хвороби або загибелі рослини. Іноді це відбувається через недосвідченість, незнання правил догляду за зеленим другом або просто від браку часу. Квіти недостатньо просто регулярно поливати, вони вимагають пересадки, підгодівлі, обрізки - догляду, а головне, уваги.

Детальніше...

Звичайно, ідеальний раціон харчування повинен включати свіжу зелень, але в зимову пору року вибір її не особливо великий: якщо петрушку, кінзу й кріп ще можна придбати, то, приміром, базилік, чебрець, м'ята, материнка, розмарин, шавлія та інші пряні трави частіше продаються в сушеному вигляді, та й то не скрізь. Але навіщо ж залежатиме від погодних умов та асортименту магазинів, якщо можна виростити все у себе вдома?

Детальніше...

У наш час купити овочі та зелень можна в будь-який час року, а вже влітку й тим паче, але навіть красиві та акуратні на вигляд, вони можуть виявитися не тільки не корисними, а й навіть шкідливими. По-перше, через вміст нітратів, по-друге, в процесі зберігання вони швидко втрачають корисні вітаміни, а в третіх, «магазинні» овочі та зелень не такі смачні, як вирощені на власній грядці. Що ж робити?

Детальніше...

Весна - час пересадки більшості кімнатних рослин. В залежності від виду рослин її роблять щороку або раз на кілька років. Ця процедура важлива тому, що рано чи пізно земля виснажується, її потрібно замінювати на свіжу. Крім того, це сприяє поліпшенню аерації землі в горщику. Необхідно пересаджувати рослини, якщо закисла земля або загнили коріння, коли земляний ком пронизаний корінням настільки, що вони пробилися через отвори внизу горщика.

Детальніше...

Більшість людей вибирають кімнатні рослини за їх зовнішнім виглядом, розміром і невибагливості, але мало хто замислюється про те, наскільки вони безпечні. Погодьтеся, якщо в будинку є маленькі діти або тварини, яким властива зайва цікавість, то в межах їх досяжності повинні знаходитися тільки безпечні предмети. Це відноситься і до квітів!

Детальніше...