... Знайомство з ниточками почалося задовго до мого народження. У мами - ручки золоті. Шити, в'язати, вишивати, ткати гобелени, вишивати гладдю. А я до цього була якось не пристосована, чому мама була не рада і намагалася привити мені любов до рукоділля. Гурток клаптикової техніки, гордість за першу зроблену мною іграшку, і нічого, що у неї трохи падала голова на один бік ...

Детальніше...

... Тихий вечір біля телевізора чи з книжкою. Напівсидячи, напівлежачи, наполовину засинаючи. «Напів» - тому що незручно, а кожного разу діставати подушку в білій чистій наволочці ... Для цього й існують диванні подушки, які раніше ласкаво іменувалися «думками»: крім декоративного призначення, її можна покласти під голову або спину. Як приємно лежати на подушці, зробленою своїми руками! Ще приємніше, якщо помістити на неї вишивку, яку теж цілком реально виконати самої. Робота хоч і копітка, але відмінно заспокоює, а вже результат буде радувати вас не один рік, і крім естетичної насолоди привнесе в інтер'єр милі і затишні риси. А може, взяти і подарувати її з гордістю коханому? Отже, підготуємо собі придане?

Детальніше...

У цьому сезоні тафта - королева серед тканин: з ефектом «креш», вишита, з паєтками або будь-яка інша. Це гладка, тонка шовкова тканина. Назва ця прийшла до нас зі Сходу. Перське слово «tafta» означає «виткане». У минулому тафта була бавовняна або шовкова. Сьогодні ця тканина виготовляється з синтетичних волокон, завдяки чому недорога за ціною та зручна у догляді. Тафту отримують за допомогою особливої обробки нитки - шляхом полотняного переплетення туго скручених ниток основи і утка. Завдяки тугий скрутці ниток тафта виходить тонкої і одночасно жорсткою, що тримає форму. Злегка матовий і глибокий блиск тканини надає їй дорогий і шикарний вигляд.

Детальніше...

Як приємно зимовими вечорами лежати на дивані, закутавшись в теплий і м'який плед, читати улюблену книгу і пити який-небудь зігріваючий напій типу глінтвейну! Ну, а якщо незвичайно затишні подушку і плед зшити своїми руками? Напевно, задоволення від вечора буде подвійним. І, до речі, створити подібні речі може сама починаюча рукодільниця - працювати з флісовою тканиною не просто, а дуже просто!

Детальніше...

Для того щоб додати в інтер'єр східний колорит, зовсім не обов'язково їхати в далекі країни за відповідними аксесуарами. Все необхідне можна створити власними руками, не затративши багато часу. Прикрасьте кімнату яскравими подушками й валиками з блискучими шнурами і китицями, накрийте ліжко шовковим покривалом, повісьте на стіну розкішний полог ...

Детальніше...