Якщо, наводячи порядок у будинку, ви виявите корисну, але вже втратила зовнішню привабливість річ - наприклад, стару скриньку, рамку для фото, піднос, посуд і навіть предмети меблів, - не поспішайте її викидати. Це відмінний привід розвинути свої творчі здібності і відчути себе дизайнером. Одна з самих нескладних і одночасно дуже ефектних технік декору - це декупаж!

Детальніше...

Полімерна глина - унікальний матеріал, з якого можна зробити досить реалістичні речі, наприклад, імітацію кондитерських виробів, фруктів, квітів, каменів і т.д.

Детальніше...

Яскраве, оригінальне, з неповторним ароматом - мило ручної роботи зараз  є набагато більш затребуваним, ніж те, що продається в магазинах. Мило hand-made стане відмінним подарунком мамі, свекрусі, сестрі, подрузі, колезі, причому його створення не вимагає особливих фінансових або часових витрат. Його форма, колір, запах і склад залежать тільки від вашого бажання або уподобань того, кому воно буде піднесено.

Детальніше...

Листівки ручної роботи володіють особливою енергетикою, адже вони є ексклюзивом, майстер вкладає в них частинку своєї Душі, цим вони вигідно відрізняються від тих, які масово штампує друкарський верстат в друкарні. Саме тому рукотворні листівки не викидають, а зберігають як пам'ять.

Детальніше...

«Пряникові» іграшки з ароматним запахом кави, ванілі, кориці дуже схожі на смачну випічку, тому й отримали таку назву. Останнім часом вони стали дуже популярні і затребувані на ярмарках і в магазинах hand-made.

Детальніше...