Листівка до 8 березня: майстер-клас

1

Листівки ручної роботи володіють особливою енергетикою, адже вони є ексклюзивом, майстер вкладає в них частинку своєї Душі, цим вони вигідно відрізняються від тих, які масово штампує друкарський верстат в друкарні. Саме тому рукотворні листівки не викидають, а зберігають як пам'ять.

 

Незабаром свято - 8 березня, і ми впевнені, що будь-якій жінці, будь то родичка, подруга або колега по роботі, буде приємно отримати від вас кілька теплих слів, написаних на незвичайній листівці.

 Навіть якщо ви не володієте видатними художніми здібностями і ніколи не займалися творчістю, вам не складе труднощів виготовити її по нашій інструкції.

 Вам знадобиться:

 

білий, темно-рожевий та зелений картон,

двосторонній чорний маркер,

каттер для квітів,

смужки для квілінгу зеленого кольору,

фольга,

ножиці,

клей,

шпилька з кулькою на кінці,

голка для квілінгу, товста швейна голка або тонка спиця,

бісер рожевого кольору.

Виготовлення:

 

Виріжте прямокутник з рожевого картону (розміром 12 на 24 см), зігніть його навпіл. Це буде підстава листівки. На нього симетрично відносно краю наклейте зелений картон (розміром 11 на 11 см). Можна використовувати клей або двосторонній скотч.

На білому картоні розміром 10,5 на 10,5 см намалюйте маркером лінії, як показано на фото. Бажано заздалегідь потренуватися на окремому аркуші паперу.

Наклейте картон з малюнком на зелений.

 

З фольги за допомогою Каттера видавіть квіточки. Якщо у вас немає Каттера, можна вирізати квіти манікюрними ножицями. Фольгу краще використовувати від стаканчиків з-під молочних продуктів, вона більш щільна і текстурована.

 

За допомогою шпильки з кулькою або інструменту для тиснення надайте квітам форму чаші, а потім зафіксуйте в центрі бісерину за допомогою клею. Квіти наклейте на намальовані гілочки, як показано на фото.

 

Смужку для квілінгу щільно накрутіть на голку.

 

Відпустіть смужку так, щоб вона трохи розкрутилася.

 

Приберіть голку і трохи стисніть спіраль.

 

Надайте їй форму листочка.

Кінчик спіралі скріпіть клеєм. Зробіть кілька таких листочків і приклейте їх на листівку.

 

Листівка готова. Тепер залишилося тільки написати побажання.

Приємної творчості!