Килими в інтер'єрі відіграють значну роль. Перш за все, вони прикрашають будинок, роблять його візуально тепліше. Якщо підлога холодна, кроки «відлунюють» або коли скрипить паркет під ногами, то килим просто необхідний.

Детальніше...

Весна - це не тільки сонце, перші квіти і ніжна зелень листя. Спеціалісти - психологи, терапевти, імунологи - підтверджують, що у весняний період самопочуття і душевний настрій у багатьох людей не завжди на висоті. Вони ж радять змінити картину навколишнього вас і ваших близьких світу на краще, використовуючи різні доступні засоби і заходи. Хтось бере відпустку і їде в екзотичні краї, де вже на повну силу літо, а хтось просто більше уваги приділяє собі, сім'ї і будинку.

Детальніше...

Готувати набагато приємніше в зручній, надійній і красивій посуді, але іноді важко зрозуміти, яку краще купити, щоб вона відповідала всім високим вимогам сучасної господині.

Детальніше...

- Слухай, а коли салат буде?

- Пізніше. А що таке?

- Та я просто тільки салатну вилку пам'ятаю ...

(З фільму «Красуня»)

Детальніше...

Таке взуття вимагає спеціального догляду з урахуванням всіх особливостей матеріалу, з якого воне зроблено. Хтось любить шкіру, комусь до душі замша, самі практичні воліють восени ходити в гумових чоботях, а любителі спортивного стилю не готові поки розлучитися з улюбленими кросівками та кедами.

Детальніше...