Девід Хібер: Якого кольору твоя дієта?

1

Девід Хібер

Дієтолог Девід Хібер у своїй книзі «Якого кольору ваша дієта?» Розповідає, як кольори допомагають і захищають твій організм.

Дещо нове про фрукти і овочі

Кожен знає, що фрукти та овочі корисні. Що ж нового може бути сказано про них в цій книзі? Те, що картопля - зовсім не те ж саме, що червоний помідор, помаранчева морква або синя лохина.

Читайте також: Французька дієта

Фрукти і овочі різних кольорів мають унікальну цінність для дієти, тому не слід обмежуватися якимось одним кольором. Кожен фрукт і овоч - будь він червоний, жовтий, зелений чи фіолетовий - приносить найбільшу користь для якоїсь певної частини твого тіла або ж знаходить свій власний, унікальний шлях для надання оздоровляючого впливу на організм. Ти навчишся правильно включати різні овочі і фрукти в свій раціон, використовуючи розроблений колірний код, який орієнтується на конкретні корисні речовини, здатні внести свій внесок в профілактику різних поширених захворювань.

Зелений колір авокадо відповідає про те, що цей фрукт містить більше лютеїну, ніж будь-який інший. Крім того, в авокадо міститься велика кількість глютатіону і фітостерини, які протидіють засвоєнню холестерину.

Інжир допоможе заповнити рівень енергії. Враховуючи вміст в інжирі вуглеводів і калію, він служив еквівалентом «спортивних» напоїв давньогрецьких спортсменів під час Олімпійських ігор.

У багатьох країнах папайю подають на сніданок і використовують також в салатах, пирогах, шербетах, соках і цукатах. Недостиглі плоди можна готувати подібно кабачкам. У них міститься молочний сік, одним із компонентів якого є фермент папаїн, що сприяє переварюванню білків і по своїй дії багато в чому нагадує тваринний фермент пепсин. З цього соку виготовляють різні засоби від нетравлення і препарати для пом'якшення м'яса.

Хурму їдять свіжу як десерт, часто з цукром або лікером, або готують з неї варення. Завдяки вмісту каротину хурма відноситься до помаранчевої групи; вона є також хорошим джерелом вітаміну С.

Читайте також: Китайська дієта

Горіхи багаті фітоелемента, мінералами і «хорошими» жирами. Оскільки горіхи мають рослинне походження, вони, природно, не містять холестерину. Вони не тільки дуже калорійні, але і дуже живильні: вміст поживних елементів у них по відношенню до маси і калорійності дуже високий. Деякі горіхи служать хорошим джерелом тіаміну, ніацину, фосфору, цинку, магнію, марганцю і вітаміну Е.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове