Вчись правильному диханню!

Хочеш швидше схуднути? Тоді дихай правильно!

Ви мучити себе аеробікою, і все одно не худнете. Чому? Одна з причин - «неправильний» подих. Поверхневий і частий. Ну а насправді вам треба дихати як професійні бігуни - рідко і глибоко. Режим частих поверхневих вдихів блокує спалювання жиру і додатково зношує серце.

Детальніше...

МАСАНАБОРНА ДІЄТА ЧЕМПІОНА

Їжте більше та ростити!

Режим харчування бодібілдера-чемпіона

Ронні Коулмен сказав одного разу: «Багато хто хоче виглядати як справжні бодібілдери, але мало хто бажає піднімати по-справжньому важкі ваги!». Звичайно, якщо ти - восьмикратний Містер Олімпія, який управляється з 100-кілограмовими гантелями, як з порожніми пляшками, робити такі заяви неважко.

Детальніше...

Скільки протеїну потрібно для атлетів?

Середня норма споживання протеїну в день складає 0,8 г на кілограм ваги. Фахівці рекомендують бодибилдерам і силовим атлетам приймати 1,2-1,7 г протеїну на кілограм ваги, а витривалим атлетам - 1,2-1,4 г. Вчені з Медичного інституту в Гальвестон (Техас) провели спеціальне дослідження на цю тему.

Детальніше...

МІФИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Ненаукова фантастика

Обговорюємо міфологію здорового харчування

Земля, як кажуть, чутками повниться. А вже в області так званого здорового харчування чуток хоч відбавляй. Вони поширюються під виглядом останньої наукової сенсації, передаються з уста в уста у професійному фітнес-середовищі, бомбардують нас через рекламу.

Детальніше...

ВІКОВІ ОСОБЛИВОСТІ ФІТНЕСА

4 Віку фітнеса

Фітнес - це дивовижний вид спорту. У нього немає вікових обмежень.

Скільки вам років 20? 50? Почніть займатися фітнесом, і ви обов'язково станете стрункою і підтягнутою! Боїтеся спорту? Ніколи не пробували? Та ви можете все життя пролежати на дивані, набравши зайві кілограми, але фітнес все одно перетворить вас в прекрасну діву! Було б бажання!

Детальніше...