ВАБЛЕННЯ І СТАТЕВЕ ЖИТТЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Стати мамою - це прекрасно. Але не варто забувати про те, що і після пологів ви не перестали бути жінкою - чарівною, коханою і бажаною! Правда, не виключено, що у вашому інтимному житті відбулися деякі зміни.

Детальніше...

ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ

Як бути з інтимним спілкуванням, якщо батьки сплять разом з малюком або вся сім'я живе в одній кімнаті? Що робити, якщо малюк прокинувся в невідповідний момент?

Детальніше...

СЕКС ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Отже, відбулося! Ви повернулися додому разом з малюком і поступово пристосовуєтеся до нового життя. Того життя, в якій ніхто не повинен почувати себе обділеним - ні дитина, ні коханий чоловік. Їм обом так необхідна увага, та й вам, погодьтеся, приємно відчувати себе не тільки матір'ю, яка годує, але і як і раніше - або навіть більше - бажаною жінкою.

Детальніше...

Методи  і засобі контрацепції після пологів

Не покладайтеся на запевнення подружок, що не можна завагітніти в період грудного вигодовування. ГВ лише тимчасово послаблює здатність до зачаття, але не усуває її зовсім, і нова овуляція цілком можлива.

Детальніше...

БЕЗПЕЧНИЙ АБОРТ?

Комова О. А., лікар першої категорії

Після пологів нерідко молоді мами, орієнтуючись на відсутність менструації, помилково покладаючись на контрацептивний ефект грудного вигодовування, стикаються з проблемою чергової вагітності. У цій ситуації жінка вибирає аборт, думаючи, що це досить невинний захід, а якщо зробити аборт на ранньому терміні, то взагалі ні про яку небезпеку мови бути не може. Але чи так це насправді?

Детальніше...