Французский манікюр

1

Французский манікюр

Манікюр - щотижнева процедура, яка робить наші нігті не тільки здоровими (якщо звичайно все правильно робити), але і красивими. Особливим шиком і донині залишається французький манікюр, який можна зробити і в домашніх умовах

Французький манікюр відомий вже давно. Для такого манікюру використовуються кілька лаків: білий, бежевий або рожевий і прозорий. Не забудьте про лаки-закріплювачі. Особливість такого манікюру полягає в тому, що краєчки нігтів зафарбовуються білим лаком, а нігтьові пластини покриваються декількома шарами лаків блідих відтінків.

Форма нігтів у французького манікюру теж своя - прямокутна, тобто нігті підпилюються по прямій лінії і злегка закруглюються куточки. Останнім часом такий манікюр роблять практично всі моделі, що рекламують косметику та парфумерію. Якщо така форма нігтів ідеально підходить для ваших рук, зробивши французький манікюр, ви будете виглядати особливо красиво і жіночно. Ми хочемо запропонувати вам два способи французького манікюру.

Якщо ви захочете зробити перший варіант, то для нього вам буде потрібно білий лак і лак бежевого кольору. Але спочатку необхідно обробити нігті, додавши їм пилкої форми, зрізавши відмершу шкірочку й видаливши всі задирки, тобто виконати звичайний манікюр. Потім білим лаком акуратно зафарбовуються виступаючі кінчики нігтів. При цьому зручно використовувати аплікатори, що додаються до набору для французького манікюру, вони продаються і окремо, а можна зробити їх самим.

Якщо ви не знайшли готові аплікатори, то в домашніх умовах можна використовувати невеликий шматочок щільної тканини, у якої не махряться края, і розрізати його на невеликі смужки шириною 3-4 мм і довжиною 1,5-2 см (ширше нігтя на 4-5 мм). Щоб аплікатор добре тримався на нігті, злегка змочіть його водою і приклейте до нігтя так, щоб виступав тільки край. Тепер фарбують кінчики нігтів білим лаком. З аплікатором можна не побоюватися, що закрасите більше, ніж треба.

Дивіться також: Сучасний манікюр фото

Замість матерчатого аплікатора можна використовувати звичайний тонкий скотч чи ізоляційну стрічку. З неї вирізують формочки, схожі на обрізані нігті, і наклеюють на ніготь.

Білий лак можна замінити спеціальним відбілюючим олівцем, яким зафарбовують весь виступаючий край нігтя із зворотного боку.

Якщо ви купили занадто жорсткий олівець, то перед тим, як зафарбовувати нігті, потримайте його кінчик кілька секунд під струменем гарячої води. Так він стане м'якше і вам приємніше буде працювати. Якщо ви вирішили скористатися аплікатором, то після того, як нанесете білий лак, дайте йому висохнути, а потім обережно зніміть аплікатори. Потім нанесіть шар бежевого лаку, теж висушіть і покрийте лаком-закріплювачем.

Другий варіант французького манікюру робиться майже так само, як і перший. Але є і різниця: після того, як ви нанесли на нігті лак бежевого кольору, покрийте їх ще й лаком блідо-рожевого кольору. Ефект просто чудовий! Тільки перш ніж нанести на нігті кожен наступний шар лаку, дуже добре просушіть попередній шар.

Відео: Як зробити Французский манікюр швидко

Відео:Французький манікюр без використання трафаретів.

Манікюр- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!