Дизайн вітальні кімнати з деталями бірюзового та малинового кольорів

1

Вітальня - це кімната, яка максимально наповнена урочистістю і величністю. Саме її антураж створюється для прийому гостей, і, відповідно, для демонстрації найкращих предметів інтер'єру. Вітальню на цій фотопідбрці можна сміливо називати зразковою, настільки вишукана в ній підібрані і враховані всі нюанси.

Вітальня зонально ділитися на дві частини - в одній стоїть великий обідній стіл, в інший знаходиться зона відпочинку. Треба зауважити, наскільки тісно в стилістиці переплелися класичний спокійий напрямок і молодіжні яскраві елементи.

Читайте також: Інтер'єр вітальні

Лідирує білий колір - колір чистоти і гармонії. На ньому особливо красиво виглядають стільці з малиновою оббивкою. Вони додають вітальні особливий шарм і не дають погляду нудьгувати. Малиновий колір ненав'язливо присутній в оформленні всієї кімнати.

Лагідно і гармонійно в обстановку влився бірюзовий колір. Він присутній у невеликій кількості в декоративних елементах, що роблять обстановку досконалою. Бірюзові вази з білими квітами, картини на стінах, з елементами бірюзи, підлоговий світильник, підібраний в такому ж кольорі, прекрасно поєднуються один з одним і з загальним стилем кімнати.

У зоні відпочинку панує заспокоєння. До цього розташовує все той же білий колір, присутній у всьому, і так само морські мотиви. Елементи декору - корали білого і бірюзового кольору, пейзажна фотографія моря, великі черепашки, кристали, морські зірки підходять під загальну стилістику приміщення і в теж час роблять цю вітальню неповторної.

Дизайн вітальні - при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!