Приліжкові столики, комоди і тумбочки - краса і комфорт вашої спальні

1

Облаштування спальної кімнати - досить відповідальне заняття, деколи вимагає нестандартного дизайнерського підходу. Адже це сама інтимна частина житла, де людина може повністю розслабитися. Атмосфера в цій кімнаті просто зобов'язана бути комфортною і приємною. Найчастіше такий ефект досягається за допомогою елементів меблів і декору.

 

Нічні столики, які підходять під загальне стильове рішення інтер'єру спальні, стануть ідеальним доповненням до будь-якого дизайну і завершальним елементом всієї обстановки. Приліжковий столик повинен бути не тільки красивий з дизайнерської точки зору, але і володіти багатофункціональними властивостями.

Добре, якщо в ньому можна сховати постільну білизну, розмістити настільні книги або журнали, покласти якісь косметичні засоби. В залежності від потреб, на нічному столику можна розмістити ноутбук, поставити лампу і т.п. Правильний вибір нічного столика надає кімнаті затишний вигляд і забезпечує комфорт мешканцям.

Дизайнери радять не експериментувати з колірною гамою, при виборі нічного столика. Краще всього, коли столик гармонує з іншими меблями. Якщо ж він забарвлений в контрастний з гарнітуром колір, то повинен поєднуватися з декором, використовуваним в спальні. В іншому випадку ця частина меблів буде відразу ж кидатися в очі, і надавати непотрібний акцент обстановці.

Розмір столика безпосередньо залежить від габаритів кімнати. У великому приміщенні добре буде виглядати великий стіл, а в маленькій спальні можна обійтися невеликим столиком, що економить площу.