18 ідей для оформлення закритих балконів і лоджій

1

балконні ідеї фото

Що в квартирі є з'єднувальною ланкою між житловим приміщенням і природою? Звичайно балкон! Як приємно холодним зимовим днем, сидячи за заскленим балконом, спостерігати  як пролітають повз сніжинки, милуватися засніженими кронами дерев і бурульками, звисаючими з сусідніх дахів.

Щоб з найбільшою користю використовувати невеликі метри площі «домашнього оазису», підвищити його комфортність і функціональність, варто ретельно розпланувати балконний простір.

Особливу увагу варто приділити оздоблювальним матеріалам. Оздоблення дошками підлоги і стін вже в далекому минулому, на зміну прийшли сучасні практичні матеріали - керамічна плитка, натуральний камінь. Для заскленого балкона застосовне коркове покриття. А для обробки стін найчастіше використовують фарбу, пастельних і яскравих кольорів.

Купуючи балконні  меблі, варто враховувати архітектурні особливості балкона і його площу. Меблі для балкона потрібні особливо - компактні, функціональні і, по можливості, мобільні. Надмірна захаращеність маленького простору навіть найдорожчими меблями перетворить балкон на склад.

При бажанні, його можна перетворити в робочий кабінет, розмістивши там стелажі для книг і комп'ютерний стіл. А можна створити зону відпочинку, поставивши там диванчик і столик, адже для невеликого кавового столика знайдеться місце навіть на невеликому стандартному балконі. Засклені просторі балкони дозволяють поставити там м'які дивани і крісла з декоративними м'якими подушками, що зробить цю частину квартири самою затишною.

І в літню спеку і в зимову холоднечу особливий затишок на заскленому балконі створять квіти. Найкраще їх розмістити на етажерці - так кожна рослина отримає достатньо необхідного для його нормального росту світла, квіти займуть мало місця, і при цьому буде видно їхню красу.

оформлення закритого балкона дизайн балкона фото інтер'єр закритого балкона кабінет на балконі Найкрасивіші ідея для засклених балконів засклені балкони фото ідеї для заскленого балкона цікаві ідеї для лоджій кабінет на лождіі красивий інтер'єр балкона дизайн лоджій і балконів зимові балкони закритий балкон фото красивий і затишний балкон красивий і затишний балкон 18 ідей для оформлення закритих балконів і лоджій дизайн інтер'єру закритих балконів

vue.com.ua