інтер'єр

До приходу Нового 2013 залишилося не так багато часу і пора задуматися про прикраси інтер'єру. Якщо вам набридла одноманітність, і ви готові проявити креативність в підборі новорічних прикрас, вам допоможуть новорічні ідеї декору від Pottery Barn.

Детальніше...

новорічний декор

Кожен новий рік ми зустрічаємо з очікуванням чогось нового і незвичайного. Новорічний декор може швидко перетворити звичайний інтер'єр квартири в святковий. Особливо приємно, що додати оригінальності в новорічний декор можна самостійно, наприклад, за допомогою в'язаних прикрас.

Детальніше...

білий новий рік, новий рік в білому кольорі, білий святковий декор, білий новий рік, білий дизайн інтер'єру

У цей Новий 2011 рік білий святковий декор буде особливо актуальним, так як гряде рік білого кролика (зайця чи кота).

Детальніше...

святковий декор, новорічний декор, свічки на свято, свічки в інтер'єрі, фото красивих інтер'єрів

Є багато варіантів використання свічок в декорі інтер'єру, а особливо, святкового інтер'єру: їх можна поставити на камін, в камін, на вікна, на сходинки, на підлогу, на стіл .., та куди завгодно! в будь-якому випадку, це буде виглядати святково, ошатно, романтично і чарівно.

Детальніше...

новорічні ідеї декору, святковий декор інтер'єру, марта стюарт, декор, фото, новорічний декор

Красиві ідеї святкового декору до Нового року від талановитої жінки Марти Стюарт.

Детальніше...

новорічний декор: червоно-біла гама кольорів

В останні роки стильовому оформленню новорічної ялинки та створенню новорічного настрою в житлових приміщеннях приділяють особливу увагу. Дизайнери-оформлювачі щорічно розробляють новинки, які покликані прикрасити наші будинки. Незмінно популярною залишається червоно-біла гама кольорів у створенні новорічного антуражу. Особливо актуально це колірне поєднання напередодні 2012 року, символом якого буде вогнедишний Дракон. Холодний білий колір і вогненно-червоний не просто чудово поєднуються, вони врівноважують один одного. Червоний не дає білому стати безбарвним, а білий, в свою чергу, прибирає агресивність червоних тонів.

Детальніше...

новорічна прикраса з гілок

Новий Рік - це особливе свято, спогади про яке ми зберігаємо протягом усього життя. Дуже важливо в ці зимові дні створити правильну святкову атмосферу у всьому домі, і велике значення при цьому має новорічний декор. Звичайно, можна купити новорічні декорації в магазині, але набагато цікавіше зробити їх самим. Це не займе багато часу, але зате принесе радість дорослим і дітям протягом усіх новорічних свят, тим більше, що малюки можуть прийняти у виготовленні цього дива найбезпосереднішу участь.

Детальніше...