настінний годинник в інтер'єрі, ретро годинник, старовинні годинники, гарний інтер'єр, декор інтер'єру

Настінні годинники давно стали окрасою житлових приміщень. Крім того, що годинник є прекрасною декорацією, вони ще приносять користь - відстежують хід часу. Стильні настінні годинники легко стануть акцентною плямою в будь-якій кімнаті. Адже це не просто побутові механізми, зачаровує різноманітність корпусів, виготовлених з самих незвичайних матеріалів. Різноманіття моделей настінних годинників може задовольнити найвишуканіші запити споживачів.

Детальніше...

горох в інтер'єрі, гороховий декор, polka dot decor, красиві інтер'єри в горошок

Простий, невитіюватий горох в інтер'єрі залишається вічним фаворитом. При погляді на речі, розмальовані в горошок, більшість людей відчувають розчулення. Таке стильове рішення в житловому приміщенні щодня піднімає настрій, бадьорить і абсолютно не дає нудьгувати.

Детальніше...

цегляна стіна, цегла в інтер'єрі, фото, цегляна кладка, цегляні стіни, красиві інтер'єри

Іноді при перебудові або капітальному ремонті будинку під старими шпалерами відкривається чудова цегляна стіна, яку можна зробити основним акцентним в житлі. Цегла - будівельний матеріал, що пройшов термообробку, тому йому не загрожує цвіль і виникнення грибка. Навіть через десятиліття цегляна стіна виглядає ідеально, зберігаючи свій первісний вигляд.

Детальніше...

фотошпалери на стіну, фото шпалери, декор стін, фото на стінах, красиві фотошпалери, красиві інтер'єри, фото

Існує безліч варіантів обробки стін житлових приміщень. Особливо важливо зробити правильний вибір при наявності маленької кімнати, в якій стоїть завдання за допомогою шпалер розширити простір або візуально відсунути стінку. У цьому випадку на допомогу прийдуть фотошпалери.

Детальніше...

декор інтер'єру, географічний декор, карти в інтер'єрі, красиві інтер'єри, фото красивих інтер'єрів

Що тільки не використовують для декору стін у житлових приміщеннях - картини, фотографії, вишивки, солом'яні панно, великі віяла і т.д. Але найбільш оригінальними і романтичними прикрасами інтер'єру в будь-якому стилі можна назвати географічні карти.

Детальніше...

шпалери, декор стін, гарні шпалери, красиві інтер'єри, ретро шпалери, шпалери фото, фотографії красивих інтер'єрів

Шпалери по праву можна назвати найпопулярнішою одягом для стін. Якщо хочеться прикрасити інтер'єр, зробити його особливим і неповторним, широкий вибір шпалер надає для цього всі можливості - кількість стилів, видів, фактур і забарвлень шпалер на сучасному ринку практично нескінченно.

Детальніше...

ефект метелика, метелики в інтер'єрі, красиві інтер'єри, фотографії красивих інтер'єрів, декор з метеликів в інтер'єрі

Напередодні Дня Святого Валентина покажу я відмінну ідею, як можна наповнити інтер'єр романтичною легкістю. Отже, метелики в декорі інтер'єру:

Детальніше...

смужка в інтер'єрі, смугастий інтер'єр, смугастий дизайн, смужка на шпалерах, фото інтер'єрів, дизайн інтер'єру в смужку

Смугастий малюнок в інтер'єрі - як маленьке чорне плаття в жіночому гардеробі: ніколи не виходить з моди і завжди до місця. А стародавні повір'я навіть приписували смужці здатність приносити в дім щастя.

Детальніше...

наклейки на стіну, оформлення стін, стікер в інтер'єрі, наклейки-написи, оригінальні написи на стіну, написи в дизайні інтер'єру, фотографії красивих інтер'єрів

Ще первісні люди намагаючись прикрасити свої печери прикрашали їх наскельним живописом. Іноді при повністю обставленому будинку здається, що для повної гармонії чогось не вистачає, а від голих стін віє холодом і дискомфортом. Величезний вибір будівельних матеріалів і декору дає можливість обробити стіни в будь-якому стилі. Картини, фотографії, панно і т.д. вносять в будинок тепло і затишок, роблять загальний вигляд квартири завершеним.

Детальніше...

наклейки на стіну, стікери, квіти на стіні, стікери-квіти, наклейки-квіти, квітковий декор

Вінілові наклейки на стіну із зображенням квітів наповнять ваш дім особливою чарівністю та красою. Споконвіку люди прагнули прикрасити своє житло квітами: у вазах, у вазонах, штучними або намальованими. І ось останній писк інтер'єрної моди - декоративні вінілові стікери з квітами. Подивіться як вони прикрашають кімнату:

Детальніше...