Дизайн пляжного будинку

Цей проект розроблений командою Stelle Architects. Він являє собою пляжний будинок з великою кількістю скляних елементів.

Детальніше...

Дизайн будинку адаптованого до навколишнього середовища

Цей великий і сучасний будинок від ROBLESARQ має дизайн, який адаптований до навколишнього середовища.

Детальніше...

інтер'єр будинку з унікальним дахом

Цей сучасний будинок знаходиться в Парижі, у Франції. Він розроблений DjuricTardioArchitects для сім'ї, яка потребує гнучкий і модульний дизайн для дому. Він має унікальну дах, який виглядає незавершеним, але при цьому виконує певну функцію.

Детальніше...

дизайн будинку у формі корабля

Цей унікальний сучасний будинок спроектований Steeltec37 і називається він AR-CHE Aqua Floathome.

Детальніше...

Дизайн будинку церкви

Цей будинок реконструйовано з дерев'яної церкви, яка була побудована ще в 1930 році. З 1960 - х років будівля вже не використовувалося за своїм безпосереднім призначенням, а його використали, як місце для зберігання речей і гараж.

Детальніше...

дизайн інтер'єру

Відразу і не зрозумієш, що це - невеликий затишний готель чи гарний будинок? Резиденція Ralston Avenue спроектована архітектором Charles Moore і відрізняється від аналогічних будівель величезною кількістю терас та відкритих зон для приготування і їди. Дуже приємно проводити вільний час, зливаючись з природою, в оточенні пишних дерев. Двір практично потопає в зелені, але при цьому він залишається сонячним. Багаторічні дерева приємно оточують резиденцію і їм в унісон підібрані невеликі рослини у квіткових горщиках.

Детальніше...

красивий будинок

Шикарний будинок на березі гарного озера - це мрія кожної людини. Зі входу відкривається прекрасний панорамний вид на озеро - це родзинка цього котеджу. Правильним рішенням господарів стало використання величезних вікон, які практично замінили стіни з боку входу. Завдяки цьому з усіх кімнат можна насолоджуватися шикарним видом озера, милуватися пляжем, пристанню і насолоджуватися вогником маяка ... Будинок знаходиться на рівній місцевості, що дозволяє повністю задіяти площу навколо нього. Доглянутий дворик і приватний пляж - це вірне рішення для такої місцевості.

Детальніше...

красивий будинок

На сьогоднішній день при будівництві будинку цінують не тільки такі фактори, як близькість від центру міста, гарний вид з вікна, але так само і екологічність самої споруди. Будинки в сільському стилі - найзручніша споруда, в якій дизайнерові легше всього використовувати натуральні матеріали.

Детальніше...