фото яскравого дизайну  кімнати дитини

Як ви боретеся з тим, щоб налагодити гармонійну кольорову гаму в кімнаті своєї дитини?

Детальніше...

фото  кімнати підлітка 2012

Ідеї інтер'єрів для підлітків - це те, що молоді люди намагаються знайти, коли хочуть кілька осучаснити свій погляд на дизайн подібних приміщень. До нас надійшов запит про домашній дизайні цього вигляду кімнат, і ми сподіваємося, що цей пост допоможе тим, хто в ньому мав потребу.

Детальніше...

фото оформлення робочого місця для підлітків

На жаль, життя підлітка складається не тільки з веселих прогулянок з друзями у пошуках пригод, це вирішальні роки для закладки фундаменту своєї майбутньої кар'єри і відточування майстерності. Представляємо вам прекрасні ідеї по оформленню робочого місця для тінейджерів, які будуть надихати розвиваючи уми.

Детальніше...

спальня для дітей від Neopolis

Neopolis розробили барвисту спальню для дітей. Це дизайнерський проект був розроблений спеціально для молодої сім'ї з однієї дочкою, вік якої приблизно 3 роки.

Детальніше...

фото дизайну дитячих кімнат

50 дизайнів дитячих кімнат. Універсальні варіанти

Кожна дитина повинна мати кімнату, яка була б його фортецею, місцем, де він може зберігати свої таємниці, мрії і будувати плани. Пропонуємо вам подивитися на 50 дизайнів дитячих кімнат, які можуть підказати вам яким чином оформити кімнату для одного, двох або трьох дітей. Також в цю величезну добірку включені варіанти оформлення дитячих кімнат для підлітків.

Детальніше...

фото дитячої кімнами у французькому стилі

Якщо ваша малятко марить про принцес і палаци, то цей варіант інтер'єру в кремових і ніжно-рожевих відтінках, оборках і фантазіях влаштує її повністю. Меблі у французькому стилі з елементами «потертого шику» в обробці додає простору завершений вигляд, ніби це замок, що належав королівському роду протягом сотень років.

Детальніше...

фото дитячої кімнати для дівчаток

Ці чудові ідеї оформлення спальні для дівчинки пропонують ідеальне рішення для вашої маленької красуні. Можна приємно спати і весело грати в просторі солодко рожевого цукеркового кольору і картин з пуделями, енергійними фіолетовими і зеленими наклейками на стіни у вигляді казкових дерев і великооких сов.

Детальніше...

Дитяча кімната в стилі Екшн

Всі ми знаємо, наскільки переповненими енергією можуть бути діти (навіть занадто іноді!) Так чому б не дати їм можливість спалювати ці «надлишки» в рухливих іграх навіть у дощовий день?

Детальніше...

Дизайн дитячої кімнати

30 дизайнів інтер'єру кімнат для малюків

Дитяча кімната - це особливий світ, де повинні панувати мир дитячої теплоти і безпосередності, це перше уявлення про красу і затишок, яке вони отримують. Створення дизайну кімнати для малюка - це процес чарівництва, яке ви створюєте своїми руками за допомогою професіоналів.

Детальніше...

дитяча ігрова кімната, кімната для ігор, фото, дитячі кімнати, інтер'єр дитячих кімнат

Проблемою більшості дитячих кімнат є панує там постійний безлад. Добре, коли площа житла дозволяє виділити окрему ігрову кімнату для дітей, тоді в своєму маленькому світі малюки зможуть робити все, що хочуть і не дратувати дорослих. Це повинно бути просторе, досить тепле приміщення, з хорошим природним освітленням. Бажано, щоб звукоізоляція дозволяла дітям шуміти і не заважати при цьому іншим членам родини.

Детальніше...