інтер'єр

Іспанський дизайнер Teresa Abaitua створив прекрасний інтер'єр просторого будинку, з широкою колірною гамою пастельних тонів, переплетенням стилів інтер'єру сучасних меблів і фурнітури і старовинних меблів 1960-х років. Акцентними елементами стали відреставровані старовинні речі.

Детальніше...

дизайн інтер'єру

Якщо відійти від банальності в питаннях облаштування приміщення, то в підсумку можна отримати неабиякий інтер'єр, затишний, комфортний і неймовірно функціональний. Багато в чому сприйняття стилю приміщення задає колір. Яскраві і світлі відтінки надають приміщенню радісний, трохи безтурботний вигляд. Особливо піднімає настрій зелений колір в інтер'єрі - він допомагає врятуватися від одноманітності і досягти психологічного комфорту. Розкиданий по периметру кімнати він вносить ноту свіжості.

Детальніше...

будинок біля озера

Що може бути прекрасніше і позитивніше, ніж відпочинок на природі? А якщо будинок знаходиться в мальовничому місці, то щоденний релакс вам гарантований. На прикладі цього невеликого будинку можна побачити, що необов'язково вибудовувати величезний замок, щоб жити в комфорті та затишку. Цей будиночок може бути використаний як дачний варіант або як заміський будинок для відпочинку.

Детальніше...

красивий будинок

Архітектор Юліан Чаплінський назвав своє творіння «Вілла Роза». У цьому будинку прекрасно злилися в гармонії природні матеріали і сучасні технології. Саме це і стало головною родзинкою будинку - абсолютна свобода стилю ар-деко, широке використання матеріалів та особливість їх подачі. У результаті вийшло щось середнє між інноваціями та старовиною: трохи філософії, трохи релігії, трохи сходу і крапля європейського стилю - незвично, красиво і функціонально.

Детальніше...

дизайнер Lee Ann Thornton

Наш настрій, світовідчуття і самопочуття багато в чому залежить від предметів, які нас оточують. Звичайно, найголовніше вплив на людину робить інтер'єр його житла. Якщо подивитися на роботи дизайнера Lee Ann Thornton то можна багато корисного підкреслити для себе і втілити деякі ідеї, в життя при створенні інтер'єру у своєму домі.

Детальніше...

дизайн інтер'єру

Що найголовніше в квартирі, де живуть кілька різновікових людей? Щоб там було затишно і комфортно усім мешканцям. Саме такою і є ця квартира в Сан-Франциско, де все підібрано з урахуванням потреб усіх жителів, але при цьому господарям вдалося не порушити цілісність стилю.

Детальніше...

жовтий інтер'єр

Для оформлення цього будинку дизайнер Скотт Сандерс вибрав насичений жовтий колір. Жовті стіни, жовта меблі, жовтий текстиль та аксесуари. Результат вийшов дуже яскравим, літнім і сонячним. Бірюзові стільці і подушки, а також білий диван і штори, допомагають зберегти колірний баланс, щоб яскраво жовті стіни не здавалися дуже гнітючими.

Детальніше...

красивий інтер'єр

Красивий будинок - це приємний зовні, і затишний всередині маленький замок, який здатний задовольнити запити всіх домочадців. Крім якихось функціональних деталей в будинку обов'язково повинні бути декоративні дрібниці, які покликані радувати естетично. Красива картина на стіні, декоративні подушки на диванах, світильники, дзеркала - це ті дрібниці, які задають тон приміщень, створюють затишну, по-справжньому домашню атмосферу.

Детальніше...

дизайн інтер'єру

Сучасні інтер'єри переповнені яскравими фарбами, різноманітністю стильових рішень і безліччю декоративних елементів. Тому будинок, виконаний у монотонному чорно-білому рішенні, з рідкісним вкрапленням маренго, порадує людей, жадаючих візуального відпочинку. Невигадливий інтер'єр, з переважно класичними меблями, збудований на контрасті кольорів. При цьому будинок виглядає стильно, затишно і умиротворено.

Чорний колір в інтер'єрі використовується так само активно, як і білий. Дизайнер не побоявся використовувати його навіть для обробки стін і для оформлення люстр. При цьому, щоб розрядити обстановку, всі корпусні меблі пофарбовані в білий колір. М'які меблі виконані в нейтральному кольорі - глибокому маренго. Він не такий суворий, як чорний, але при цьому чудово відтінює світлий тон.

Детальніше...