новорічний декор

Наближається Новий 2013 рік і проблема оригінального прикрашання  будинків стає все актуальнішою. Щоб цей Новий рік запам'ятався надовго, варто відійти від звичних прикрас, і скористатися ідеями від Ікеа.

Детальніше...

новорічний декор

Створити у своєму будинку новорічну атмосферу використовуючи мінімум прикрас цілком можливо. Досить яскравою ілюмінації, щоб все засяяло й заблищало, святково і казково. Такий простий новорічний декор, як звичайні електричні гірлянди - самі прості і доступні світлові ілюмінації, які здатні швидко і весело прикрасити наше житло як всередині, як і зовні.

Детальніше...

декоративні клітки для птахів в інтер'єрі, декоративні клітки, клітки в інтер'єрі, клітини як елемент декору, красиві інтер'єри

Часто в домі, наповненим, здавалося б, всіма необхідними меблями, ніби чогось не вистачає. Якщо в будинку немає родзинки, то він вимагає зміни або доповнення в інтер'єрі. Зі смаком підібраний декор може не тільки перетворити житло, але і зробити його оригінальним і своєрідним. Так для оформлення будинку можна скористатися різними предметами, які, на перший погляд, зовсім не призначені для цього. До прикладу - декоративні клітки для птахів.

Детальніше...

стеля

Стеля - ця така площина, завдяки якій можна змінити дизайн всієї своєї квартири. Саме завдяки стилізації й обробки стель дизайнери втілюють в життя свої самі неймовірні фантазії в життя. Залишати в наш сучасний час стелю забарвленим в стандартний білий колір вже не актуально, адже величезна кількість матеріалів сприяє створенню неповторного домашнього «неба».

Детальніше...