Каміни фото

Настала осінь і тепер уже ніщо не скрасить холодний вечір так, як сидячи перед каміном з коханою людиною. І якщо улюблених вибираєте ви самі, то камін допоможемо вибрати ми. Сьогодні "Vue.com.ua" прочиняє вам таємниці ідей компанії Focus.

Детальніше...

каміни дизайн

Ця запальна колекція нових креативних камінів від Planika Fires, народжені під враженням від видів гори Улуру в Австралії, відомої, як Айерс-Рок (Ayers Rock). Творці колекції говорять нам: «Атмосфера, створена вогнем, надихнула двох творців на те, щоб відшукати найлегший шлях ввести це полум'я в сучасний інтер'єр.

Детальніше...

новорічне оформлення каміна

У новорічну ніч всі чекають чудес і приходу Діда Мороза. Бій годинника, оповіщє апро настання нового року, ідеально зустріти біля відкритого вогню, під затишне потріскування дрівець.

Детальніше...

електричні каміни в інтер'єрі

На жаль пристрій справжніх камінів, опалюваних дровами, можливо не в багатьох багатоповерхових будинках. У цьому випадку на виручку прийдуть електрокаміни.

Не варто переживати, що еклектичні каміни будуть непоказними і зіпсують інтер'єр. Сучасні технології дозволяють створювати максимально реалістичний ефект живого полум'я, що в якісних електрокамінах досить важко відрізнити натуральне чи полум'я або штучне.

Детальніше...