зелений колір в інтер'єрі, зелений інтер'єр, дизайн інтер'єру в зеленому кольорі

Зелений колір у всіх його проявах і відтінках дуже підходить для облаштування будь-якого житлового приміщення: він знімає напругу і втому, заспокоює. Відтінки зеленого в дизайні інтер'єру створюють легку і невимушену атмосферу. Для кращого сприйняття можна додати білі меблі і білі аксесуари.

Детальніше...

чорно-білий інтер'єр, фото, красиві інтер'єри, чорно-білий дизайн інтер'єру, монохромний інтер'єр, чорний і білий колір в інтер'єрі

Чорне і біле - два протистояння, які ідеально гармоніюють між собою. Виявляється, важливу роль у виборі кольору відіграє інтелект. Психологи стверджують, що чим вище рівень інтелекту, тим більше складні й тонкі колірні поєднання подобаються людині. Так що любителям чорно-білого інтер'єру потрібно зробити комплімент, адже така гра двох самостійних інтенсивних кольорів без залучення додаткових відтінків вважається вершиною вишуканого смаку.

Детальніше...

жовтий колір в інтер'єрі, відтінки жовтого в інтер'єрі, жовтий колір в дизайні і декорі, красиві інтер'єри, жовтий інтер'єр, фотографії красивих інтер'єрів

Кольорове рішення - найголовніший елемент інтер'єру, оскільки колір в тій або іншій кількості присутній у всіх оздоблювальних матеріалах і елементах декору. Не секрет, що колір, який оточує нас у побуті, має великий вплив на настрій і навіть працездатність. Неможливо знайти більш сонячний колір, ніж жовтий. Він легкий, повітряний, радісний, що заряджає позитивом і дарує бадьорість. За фен-шую всі відтінки жовтого є символом величносте і вічності. Історично цей колор символізує багатство і золото.

Детальніше...

фіолетовий колір в інтер'єрі, фіолетовий дизайн, красиві інтер'єри, пурпурний колір в інтер'єрі

Кольори, використовувані в інтер'єрі, істотно впливають на настрій і самопочуття всіх, хто перебуває в тому або іншому приміщенні. Найбільш загадковим кольором можна назвати фіолетовий. Не випадково фіолетовий ірис був символом російського модерну.

Детальніше...