Дизайн кухні

Дизайн кухні, а конкретно вид кухонних панелей, що оберігають стіну за мийкою від бризок, може бути найрізноманітнішим: від мінімалістській нейтральності до елегантної химерності.

Детальніше...

дизайн кухні

Ця красива кухня оформлена в французькому стилі. У ній все раціонально і гармонійно. Ніяких складних форм, яскравих, помітних елементів, які б внесли дисгармонію в затишок інтер'єру і порушили б спокій домочадців.

Детальніше...

Інтер'єр кухні

Секрет прекрасного дизайну цієї просторої кухні з острівцем простий - стара добра чорно-біла гама, з ледве помітними вставками синього кольору.

Детальніше...

Інтер'єр кухні

Ця кухня радує око не тільки ідеальними формами, а й приємною заспокійливою гамою кольорів. А скільки світла вливається в приміщення через вікна і скляні двері!

Детальніше...

інтер'єр кухні

На кухні ми проводимо значну частину домашнього життя, тому стереотип про те, що її антуражу не варто приділяти багато часу, пора зруйнувати. Наряджати кухонний простір, прикрашати його, вставляти яскраві елементи необхідно, щоб надати кухні родзинку і оживити цю територію. Для цього варто скористатися самими яскравими і сміливими колірними рішеннями. Якщо згадати дитячі книги, то там є яскраві ілюстрації, які цілком можуть стати зразком нового інтер'єру барвистої кухні. Звичайно, ніхто не закликає викидати старі меблі і робити повний ремонт, але змінити колір стін, і зробити святковими предмети інтер'єру цілком можливо.

Детальніше...

біла кухня

Сучасні інтер'єри кухонь настільки різноманітні, що деколи важко зробити вибір на користь тієї або іншої меблів. На сьогоднішній день за колірною гамою лідирують білі кухні. І це не даремно - крім того, що їх зовнішній вигляд підкреслює елегантність, а колір наполягає на дотриманні гігієни. Адже на білосніжній поверхні помітні будь-які плями і забруднення.

Детальніше...

кухня, дерев'яна кухня

Саме кухня є головною кімнатою в будинку. В ній, а не у вітальні, ми збираємося з близькими, там стоїть холодильник з смакотою, на кухні можна вести задушевні бесіди з подругами ... Саме тому це приміщення має бути обставлено максимально красиво, там все повинно бути функціонально і комфортно. При облаштуванні кухонного простору важливо застосувати не тільки дизайнерську майстерність, але й вкласти свою любов. Бажано, щоб стильове рішення кухні підходило під загальний стиль житла.

Детальніше...

кухня інтер'єр

Одним з головних атрибутів будь-якого житла і гордістю господині є кухня. Кухонний простір облаштовується з урахуванням функціональності і комфорту, тому кожен предмет, розташований у цій зоні, оптимальний, з точки зору його використання. У цій кухні продумано все до дрібниць.

Детальніше...

кухня з островом фото

Сучасна кухня повинна відповідати двом основним критеріям - бути економічною і комфортною. Адже це, по суті, робоче місце господині і планувати його потрібно орієнтуючись на зручність.

U-варіант планування з островом посередині - найкращий. Він максимально зручний і безпечний, адже меблі та побутова кухонна техніка встановлена уздовж трьох стін, відповідно відсутній наскрізний рух. А стіл, встановлений посередині кімнати, виконує подвійну роль - його можна використовувати як обідній і як обробний.

Детальніше...

організація зберігання кухонного начиння

Місткість - це чи не найголовніший атрибут маленької кухні. Облаштовуючи кухонні метри необхідно враховувати такі нюанси, як комфорт (адже господині на цій площі доведеться проводити досить велику кількість часу), раціональність загальної площі (враховуючи стіни і підвіконня), і затишок. Спираючись на ці принципи, при плануванні кухонного простору треба постаратися все облаштувати так, щоб уникнути тисняви і дискомфорту.

Детальніше...

маленька кухня фото

Не у всіх квартирах і будинках житловий простір дозволяє під кухню відвести більшу площу, ось і доводиться дизайнерам і господарям невеликих просторів економити цінні метри. У кухні, де відчувається дефіцит місця, варто задіяти всю корисну площу - багатоярусні шафки, підвіконня і т.д. повинні бути раціонально використані.

Детальніше...

Дизайн кухні - повинен плануватися з урахуванням того що це не тільки місце для приготування їжі, але й приміщення, де можна смачно і з комфортом пообідати. Кожен дизайн кухні повинен виражати смакові орієнтири її власника і допомагати у створенні страв. Всі елементи кухні повинні розташовуватися в тому порядку, який буде зручним для процесу приготування і прийому їжі. Оригінальний інтер'єр кухні можна створити за допомогою візерункових навісних шафок, овального художньої роботи столу, декоративної зелені, приємних дрібниць у вигляді вишитих вручну прихваток або вишуканої вбудованої техніки. У нас на сайті ви знайдете сотні прикладів і рішень для маленьких і величезних по території кухонь.