Дизайн кухні в світлих тонах

1

дизайн кухні

Ця красива кухня оформлена в французькому стилі. У ній все раціонально і гармонійно. Ніяких складних форм, яскравих, помітних елементів, які б внесли дисгармонію в затишок інтер'єру і порушили б спокій домочадців.

Для оформлення кухонного простору дизайнер використав пастельні приємні тони. Персиковий відтінок прекрасно гармонує з білим кольором в інтер'єрі. Єдина яскрава пляма - затишний диванчик з жовтим візерунком, біля столика.

Стіл розташований біля вікна. Промені сонця, що проникають через приспущені жалюзі, піднімають настрій і налаштовують на позитив. Оригінальною прикрасою кухні стала чорно-біла карта Парижа. Яскраві постери швидко набридають, а монотонний малюнок врівноважує і заспокоює обстановку.

На підлозі покладена плитка - це дуже практично, оскільки в цій зоні підлогу часто доводиться мити.

Місткість - головний принцип невеликої кухні. Шафа, вітрини та стелажі - це невелика частина того, що розташувалося на цьому затишному кухонному просторі.

Робочий кут створений з максимальною часткою практицизму. Кухонна лінійка стала не тільки робочою зоною. У ній розмістився ряд навісних і підлогових шафок, де можна зберігати багато різних потрібних дрібниць. Велика стільниця розташувалася уздовж стін. Невелике вікно оформлено оригінальним способом - там дизайнер зробив відкриті полички, на яких розташувалися милі декоративні дрібнички.

Велика кухонна плита - цариця цієї кухні. Над нею обладнана витяжка, вбудована в шафки, яка гармонує за стилем з усіма меблями та технікою.

Цю комфортну кухню можна охарактеризувати одним словом - шарман.

дизайн кухні

дизайн

кухня

дизайн кухні

інтер'єр кухні

Дизайн кухні - при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!