Інтер'єр кімнат,у Сан-Франциско

Дизайн цього будинку такий же бездоганний, як і сам будинок. Дизайнери славно потрудилися, зберігаючи загальну стилістику при оформленні восьми спалень, восьми ванних кімнат, двох віталень, двох кухонь, їдальні, а також тераси на даху.

Детальніше...

квартира-студія в Петербурзі

Так як ця малогабаритна квартира є результатом перепланування великої комунальної квартири в старому будинку, то дизайнерам довелося потрудитися, щоб кінцевий результат був функціональним і красивим.

Детальніше...

натуральні елементи в дизайні інтер'єру

Цей чудовий інтер'єр верхнього поверху будинку був створений Frédéric Flanquart. Раніше мансарда була сильно пошкоджена в результаті пожежі, але тепер вона відновлена і наповнена сучасними і природними елементами.

Детальніше...

Інтер'єр  Шведської білої квартири

Тиха, спокійна ферма в місті Ліннестаден, Швеція, пропонує варіанти для цієї чарівної квартири, розташованої у великому кондомініумі. Цей проект був створений з основою на відкрите планування житлового простору з використанням усіх необхідних сучасних зручностей.

Детальніше...

Сучасний  інтер'єр квартири

Цей вишуканий домашній інтер'єр, створений дизайнером Реймондом Ченом, відображає традиційну елегантність у використанні шикарних високоякісних матеріалів обробки, які охоплюють більше десятка видів природного каменю, а також колекцію текстур і квітів, рясніють в цих чудових просторах з унікальним смаком і стилем.

Детальніше...

дизайн квартири

Пропонуємо читачам насолодитися універсальним прикладом дерев'яного дизайну інтер'єру, де розмістилося ще більше тріумфів дизайну від талановитого Canut Mr.Marc.

Детальніше...

інтер'єр квартири

Величезна квартира, яка розташована в старій частині Одеси, після перепланування стала втіленням ідеального дизайну. Ця простора квартира виконана в сучасному романтичному стилі.

Детальніше...

дизайн інтер'єру

У сучасних інтер'єрах квартир цінується не тільки функціональність, але і краса. При цьому варто враховувати, що кожна людина по-своєму сприймає красу тієї чи іншої речі і дизайну в цілому.

Детальніше...

квартира в києві

На прикладі цієї досить просторої квартири можна простежити модні реалізовані тенденції сучасного дизайну. У підсумку вийшло цільовий простір, не захаращений зайвими деталями і не позбавлений простору і повітря.

Детальніше...

 дизайн інтер'єру

Перед нами типова американська квартира, з характерним плануванням і відповідним дизайном. Об'єднані кімнати - їдальні, вітальні і кухні - розширюють простір. Не так давно ця тенденція з'єднання простору прийшла і до нас. Відмова від перегородок не тільки збільшує корисну площу, але і наповнює приміщення додатковим світлом, адже в цьому випадку денне світло безперешкодно проникає через віконні отвори і повністю заповнює кімнату. Посередині кімнат стоять м'які, великі дивани і затишні крісла - це функціонально і практично.

Детальніше...