підвіконна лава

У дитинстві всі люблять сидіти на підвіконні і споглядати далечінь, це було найулюбленіше місце для відпочинку в домі. Адже там, за вікном, відкриваються безмежні простори непізнаного, там відлітають вдаль хмари, і навіть у негоду приємно спостерігати за стихією з теплого, затишного будинку. Тому обладнання підвіконня як дивана або лави цілком обгрунтовано - це неймовірно ефектно, зручно, комфортно і функціонально.

Детальніше...

красиві крісла в інтер'єрі

Відпочиваючи, ми читаємо, розглядаємо журнали та фотоальбоми, розмовляємо, дивимося телевізор, слухаємо музику ... Відповідно, місце пасивного відпочинку припускає сидіння в зручній вільній позі. Одним з основних предметів меблів є м'яке крісло. Не обов'язково, щоб крісло поєднувалося з іншими предметами меблів по стилю. Адже воно може стати родзинкою кімнати, завдяки своїм незвичайним формам і матеріалам, з яких виготовлено.

Детальніше...

затишне підвіконня, еркер в інтер'єрі, місце під вікном, красиві інтер'єри, фото, фотографії красивих інтер'єрів, диван в еркері

Мінімалізм нині в моді. Він прийшов до нас зі Сходу і капітально оселився в наших серцях. Причому до дизайну в цьому стилі вдаються як володарі широко вжитку малогабаритних квартир, так і власники просторих апартаментів.

Детальніше...