дизайн

Кожен будинок починається з передпокою. Саме цю кімнату першими бачать гості, там вони проводять перші хвилини, знімаючи взуття, верхній одяг, чепуряться перед дзеркалом. Тому дизайн передпокою має велике значення, він повинен бути раціональний, красивий і затишний.

Детальніше...

комод в інтер'єрі

Для того, щоб розглядати комод, як деталь інтер'єру, слід розібратися, що це взагалі за предмет меблів. Отже, комод - це досить старий вид меблів (навіть існує думка, що це еволюціонуючий вид скрині), який призначений для зберігання речей, білизни, одягу та інших предметів у висувних ящиках. Комоди не втратили своєї актуальності й донині.

Детальніше...

робочий стіл

Нам відомо багато варіацій столів, які ми використовуємо як у повсякденному житті, так і для роботи. Найчастіше один і той же стіл ми пристосовуємо для різних потреб - адже це самий універсальний предмет меблів, який присутній в кожному будинку. Одним з оригінальних і функціональних рішень можна назвати організацію робочого столу для двох. Головне завдання таких меблів - на мінімально займаної площі створити максимально зручне і велике місце для занять.

Детальніше...

плетені меблі

Плетені меблі залишаються популярними на протязі всього свого життя. Вона була атрибутом заміського життя дворянства, показником достатку. У радянський час любов до плетених меблів зменшилася, у зв'язку з її дорожнечею і недоступністю простим трудящим, а у сучасників знову знайшла популярність. Це пояснюється тим, що тільки плетені меблі наповнюють заміський інтер'єр, настільки популярний у наш час, легкістю  завдяки своїм ажурним візерункам.

Детальніше...

консоль, інтер'єр

Консоль - декоративний і в той же час функціональний предмет меблів, який встановлюється біля стіни. Найчастіше на цьому маленькому пристінному столику розташовують красиві вази, свічники, шкатулки годинник і інші дрібниці, скрашують побут. Навіть звичайні кімнатні квіти, розташовані на консолі, будуть виглядати особливо гарно.

Якщо класичні моделі консолі відрізняються мінімалізмом, то сучасні вироби найчастіше можуть похвалитися висувними ящиками, тумбами і навіть комодами замість самотньої ніжки. Більш того, в деяких випадках цей мініатюрний столик може трансформуватися в обідній стіл.

Детальніше...

секретер

Сучасне життя таке, що багато активних людей змушені виконувати деяку офісну роботу вдома. Відповідно, навіть у невеликому приміщенні виникає необхідність в облаштуванні робочого місця. Головне завдання такого куточка - допомагати зосередитися і давати можливість спокійно попрацювати.

Детальніше...

підвісні крісла в інтер'єрі

Підкреслити незвичайний інтер'єр, який створений з турботою про комфорт мешканців, можна за допомогою підвісних крісел. Ці забавні предмети інтер'єру з кожним днем все більше і більше стають популярними, причому підвісні крісла доречні як при облаштуванні балкона, альтанки або заміського будинку, так і при створенні затишного куточка в звичайній житловій кімнаті. Навряд чи, колись існували більш незвичайні предмети меблів - їх плавні форми роблять крісла схожими на якісь екзотичні фрукти або пелюстки квітів.

Детальніше...

красиві меблі savio firmino

Італійська фабрика Savio Firmino з 1941 року виробляє вишукані меблі та аксесуари в шикарних неокласичних стилях. Це сімейне підприємство, назване по імені її засновника, де свято шанують вікові традиції флорентійських ремісників. Високий рівень майстерності виготовлювачів визнаний у всьому світі.

Детальніше...

сердечка в декорі інтер'єру

Щоб будинок зігрівав душу, зовсім необов'язково міняти весь інтер'єр. Досить розбавити звичний побут меблевими деталями та актуальними аксесуарами. Напередодні Дня святого Валентина багато закоханих намагаються прикрасити свої будинки в дусі романтики: паперовими сердечками, різноманітними кульками, декоративними подушками. Але істинним романтикам не потрібен привід, для того щоб сердечка стали елементами декору оселі. Адже будинок дає людині свободу і почуття захищеності а якщо в ньому оселиться любов, то він стане місцем де зціляються душі.

Детальніше...

тумба, спальний гарнітур, меблі в спальні, креативна меблі, незвичайні оригінальні тумбочки

Сучасні приліжкові тумбочки трохи відрізняються від класичних, які зроблені тільки для того, щоб ставити будильник або книжку, яку читали на ніч. Зараз дизайнери намагаються зробити тумбочки менш нудними, більш функціональними і оригінально-красивими

Детальніше...