Інтер'єр спальні

Дизайн спальні

Інтер'єр спальні при правильному підході, може створювати і підкреслювати унікальну інтимну і особисту атмосферу цього приміщення вашого будинку. Удосконалити дизайн спальні допоможуть лише найнеобхідніші, але вишукані предмети меблів.

Детальніше...

Дизайн спальні

Існує особливий тип людей, для яких подорож - це не переміщення з точки А точку Б, а нескінченно захоплюючий процес, який набагато важливіше результату. Звикаючи до безликого затишку готельних номерів, після повернення додому вони відчувають себе спустошеними і чужими рідними чотирма стінами.

Детальніше...

інтер'єр

Оформлення спальної кімнати в зеленому кольорі стане ідеальним рішенням для тих людей, які вирішили оточити себе атмосферою комфорту і відпочинку.

Детальніше...

спальня

У цій спальні приємно засинати і прокидатися. Вся напівкругла кімната залита світлом і наповнена повітрям, в оточенні зелені вона перетворюється в райський куточок. Такий ефект був досягнутий внаслідок великих віконних прорізів, які, по суті, замінили зовнішню стіну. Вихід з кімнати на терасу забезпечує додатковий комфорт - адже так приємно випити ранкову каву, насолоджуючись співом птахів, спостерігаючи за сходом сонця і дихаючи свіжим повітрям.

Детальніше...

інтер'єр спальні

Спальня є самою інтимною кімнатою в будинку, де все має розташовувати до спокою і умиротворення. Будь-якому настрою задає тон колірна гамма, яка домінує в обробці того чи іншого приміщення. Колір повинен робити кімнату затишною, заспокоювати, але при цьому не бути банальним або невиразним. Саме до такого відноситься блакитний колір в інтер'єрі. Він є відтінком синього, який цікавий сам по собі, а різноманіття його відтінків просто вражає.

Детальніше...

яскрава спальня

У якому колірному рішенні повинна бути виконана спальня - кожен визначає для себе сам. Дуже важливо відповідально підійти до вирішення цього інтер'єрного питання, адже в спальні людина проводить, мінімум, третю частину свого життя.

Детальніше...

жовтий колір в інтер'єрі спальні

Характер спальні та психологічний настрій, який вона створює, багато в чому залежать від кольору оздоблювальних матеріалів. Жовта й золотава гама, що використовується в колірному рішенні інтер'єру цієї кімнати, подібна сонячним променям. Людина - істота денне і тому наявність світла і всього, що його уособлює, радіально впливає на наш стан і настрій. Жовтий колір в інтер'єрі спальні бадьорить, вражає своєю легкістю і динамічністю, в той же час він насичений і інтенсивний.

Детальніше...

дизайн інтер'єру спальні

За часів правління царів спальня була парадним приміщенням, і запрошення до знаті на ранковий туалет вважалося вищим привілеєм, що означала для запрошеного милість і заступництво. Пройшли століття і спосіб та умови життя кардинально змінилися. Спальні стали інтимним приміщенням у житловому приміщенні, де царюють затишок і спокій.

Детальніше...

шведський інтер'єр, скандинавські інтер'єри, інтер'єр спальні, гарна спальня, фото, красиві інтер'єри

Перед вами 20 неймовірних варіантів спалень, оформлених у скандинавському стилі: великі вікна з тонкими шторами, мінімум меблів і багато світла. Стіни в основному пофарбовані в білий, але подекуди можна помітити цікаві вкраплення кольору яскравими шпалерами, які оживляють приміщення. Запрошую поглянути на красиві інтер'єри шведських спалень!

Детальніше...

балдахін, ліжка з балдахінами, балдахін в спальні, розкішна спальня

Колись балдахіни вважалися розкішшю і атрибутом спалень тільки заможних панів. Сьогодні ліжка з балдахінами повертають колишню популярність. І найприємніше, дозволити  собі таку розкіш може будь-який бажаючий.

Детальніше...

Інтер'єр спальні - у цьому розділі з любов'ю, інтересом і старанністю, збираються фотографії інтер'єрів спальні. Збираються з надією, що вони послужать вам натхненням і допоможуть визначитися зі стилем оформлення найважливішої кімнаті в вашому помешканні. Подивіться на приклади оформлення дизайн спальні. Вибирайте атмосферу, яка допоможе вам розслабитися найкраще, і створюйте спальню за власним смаком. Нам буде приємно допомогти вам з ідеями для ваших кімнат. Дизайн спальні у фотографіях допоможуть вам оцінити різні напрямки в сучасному дизайні і визначити, який найбільш близький вам особисто. Переглядайте поточний розділ нашого сайту, і надихайтесь.