Вибір стильної сантехніки: ванни, умивальника для ванної, унітаза. Краща сантехніка від компанії Colombo. Вибір оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати. Тренди 2019 року.

2019 рік сповнений нових, свіжих і неординарних дизайнерських ідей. Багато людей вважають, що ремонт ванної кімнати - другорядне завдання. Але дизайнери стверджують, що цей підхід абсолютно неправильний. Навпаки, потрібно продумувати всі деталі оформлення, щоб можна було відпочити і розслабитися, перебуваючи в цьому приміщенні.

Детальніше...

Дизайн ванної кімнати

Незалежно від ваших стилістичних переваг - будь то класична ванна або новомодне спа - у цій колекції знайдеться як мінімум одне дизайнерське рішення, яке підкорить ваше серце.

Детальніше...

Ванні кімнати

Погодьтеся, що рано вранці ніщо так не скрасить збори на роботу, як яскрава і весела ванна кімната. Скриня таїв під своєю кришкою силу-силенну інтер'єрів ванних кімнат з усього світу, і тепер ви можете сміливо братися за фарби і розмальовувати свій умивальник!

Детальніше...

Ванні кімнати

Хіба може людина відчувати себе чистим, якщо в його ванній кімнаті безлад? Запевняємо вас, що ні! Тому із засіків ми дістали інтер'єри найзатишніших і світлих ванних кімнат з усього світу.

Детальніше...

дизайн ванної

Сучасна ванна кімната - це не тільки функціональне приміщення, але і унікальний дизайн, здатний здивувати своєю оригінальністю. У цьому випадку дизайнер зіграв на мозаїчному оформленні цього простору і абсолютно не прогадав.

Детальніше...

дитяча ванна, ванна кімната для дітей, дизайн дитячої ванної, фото, красиві інтер'єри, фотографії красивих інтер'єрів

Окрема ванна кімната для дитини - це розкіш. Але якщо габарити житлового приміщення дозволяють, то чому б не порадувати дитину власній ванній?

Детальніше...

ретро ванна кімната в деталях

Від комфортності ванної кімнати залежить багато чого - самопочуття домочадців, їх повноцінний відпочинок і релаксація, а так самонастрій.Саме у ванній кімнаті ми отримуємо у ранішній заряд бадьорості, а в кінці дня, віддаючись вечірньої насолоді, змиваємо всю негативну енергію, що накопичилася в організмі за день.

Детальніше...

красива ванна на ніжках

У наш час вибір ванни - одна з непростих завдань. Достаток матеріалів, з яких вони виготовлені, широкий асортимент, відрізняється за ціною, формою, кольором, розмірами часом ставить у глухий кут споживачів. Величезний вибір сучасного сантехнічного устаткування і обробних матеріалів, змушує задуматися про комфорт у ванній кімнаті.

Детальніше...

вікно у ванній кімнаті

В останні роки сучасна ванна кімната перестала бути темним малогабаритним приміщенням, а все більше стає схожа на повноцінну кімнату зі спеціальними корпусними та м'якими меблями для відпочинку і зберігання речей, люстрами на стелі, бра на стінах і навіть повноцінними вікнами. Це пов'язано з тим, що ванна кімната поступово стає ідеальним місцем для релаксації та відпочинку.

Детальніше...

жовтий інтер'єр

Перед тим, як зважитися на оформлення ванної кімнати, слід знати, який вплив той чи інший колір робить на наше життя. Варто враховувати, що на різних людей (мається на увазі вікові відмінності і емоційне сприйняття) колір має різний вплив. Але найголовнішою особливістю кольорової гами є його здатність візуально деформувати форму приміщення і розміри предметів у приміщеннях.

Детальніше...

Дизайн ванної кімнати - дуже важливо розробити або удосконалити з тієї точки зору, що саме це місце є взірцем чистоти та гігієнічності всього приміщення. Саме тому, підбираючи елементи декору, варто звертати увагу не тільки на їх гармонійне поєднання, але і на якість виготовлення. Дерев'яні предмети меблів повинні мати спеціальну водовідштовхувальне просочення. Металеві деталі інтер'єру обробляються протикорозійним матеріалом. Не варто забувати, що будь-який ванні кімнати повинні відповідати потребам і пристрастям господаря будинку. Враховуючи функціональну приналежність і цільову навантаження кожного складового декору, можна створити блискучий чистотою образ комфортабельній ванної кімнати, в якій буде приємно починати і закінчувати кожен день.