Дизайн ванної кімнати: тренди 2019 року

1

Вибір стильної сантехніки: ванни, умивальника для ванної, унітаза. Краща сантехніка від компанії Colombo. Вибір оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати. Тренди 2019 року.

2019 рік сповнений нових, свіжих і неординарних дизайнерських ідей. Багато людей вважають, що ремонт ванної кімнати - другорядне завдання. Але дизайнери стверджують, що цей підхід абсолютно неправильний. Навпаки, потрібно продумувати всі деталі оформлення, щоб можна було відпочити і розслабитися, перебуваючи в цьому приміщенні.

Найчастіше концепція дизайну ванної кімнати відповідає з концепцією оформлення будинку або квартири. Дуже важливу роль відіграє і вибір сантехніки - ванни, умивальника для ванної та унітазу.

Кращі пропозиції у компанії Colombo - на сайті ви зможете не тільки переглянути широкий асортимент сантехніки та меблів, а й подивитися, як вона буде виглядати в інтер'єрі. На сайті є навіть готові дизайнерські рішення, які ви можете втілити в життя. Ви знайдете не тільки оригінальні рішення для санвузлів для дорослих, а й ідеї для стильного оформлення дитячих ванних кімнат. А зараз ми подивимося, які новинки нам пропонують дизайнери в 2019 році.

Головні тренди 2019 року

Оздоблювальні матеріали

Бетонна обробка - один з оригінальних варіантів оформлення санвузла. Бетон - не тільки практичний, але і універсальний матеріал, який може надати приміщенню індустріальний вигляд. Не потрібно забувати: щоб бетонна поверхня була захищена від вологи, її потрібно герметизувати за допомогою хімічної обробки, після чого полірування дозволить отримати гладку і приємну на дотик текстуру.

Де і в якому вигляді можна використовувати бетон? Оригінальний варіант - підлогові і настінні бетонні панелі, які просто ідеально будуть поєднуватися з білосніжною ванній і умивальником для ванної. У виробника Colombo ви зможете підібрати сантехніку та меблі, яка ідеально впишеться в інтер'єр з бетонною обробкою.

Майте на увазі: фактура і колір бетону - дуже хороший фон для різних сяючих металів - наприклад, міді. Модними будуть і санвузли, виконані в індустріальній стилістиці, а бетонна обробка сюди підійде якнайкраще.

Плитка

Сьогоднішній тренд - це мінімум товщини і максимум розміру, коли мова заходить про покупку плитки. Виробники плитки представили навіть плитку розміром 1,6 х 3,2 метра. Це стильне і оригінальне рішення, яке підійде для приватних будинків. Крім XL-розмірів, виробники продемонстрували оригінальні колекції строкатої плитки дрібного формату.

Довгограючий тренд - плитка, яка імітує натуральні матеріали - від рибних лусочок до листя. Не забувайте, що кольори теж повинні бути природними. Деякі виробники настільки правдоподібно імітують дерево, що стає важко відрізнити, натуральний це матеріал або вдала імітація.

Мультиколекції - ще один тренд цього року. В рамках однієї колекції поєднуються різні формати і кольору. CeramicaBardelli - один з кращих прикладів. Різноманітність геометричних візерунків і форм плитки, різні комбінації кольору і рельєфу, на всьому цьому акцентують увагу дизайнери. Це своєрідна протилежність однотонної бетонної обробці.

Сантехніка

Основне питання, над яким роздумують дизайнери - як зробити з невеликого санвузла розкішне і стильне приміщення? Зростання урбанізації в усьому світі, а також обмеження в житловому будівництві ставлять це питання на перше місце і в той же час, відкривають безліч нових можливостей. Дизайнери, натхнені промисловими інтер'єрами, зараз представляють прості і одночасно елегантні варіанти компоновки елітних меблів для ванної кімнати. Важливо, щоб меблі виглядали акуратно і витончено і візуально не перевантажувала простір.

Чудовий сучасний дизайн забезпечать овальні чаші-раковини, встановлені поверх мармурової стільниці. Більш практичні варіанти - підвісні умивальники для ванної, - широкий асортиментний ряд раковин ви знайдете на цьому сайті. Дизайнери бренду Colombo подбали про зручність своїх клієнтів і створили спеціальний каталог, де можна не тільки подивитися різновиди сантехніки, а й побачити, як вона впишеться в інтер'єр.

Підвісна сантехніка все активніше витісняє підлогові унітази і біде. Підвісні предмети інтер'єру виглядають набагато ефектніше, і при цьому займають набагато менше місця. Особливо популярними стають безободкові моделі, які завоювали симпатії завдяки простоті догляду та гігієнічності. Практичні рішення для ванної кімнати теж в тренді. У 2019 дизайнери разом з виробниками зробили акцент на зручності регулювання напору. Змішувачі з терморегулятором і кнопками не тільки стильно виглядають, але і дозволяють виставити точну температуру води, що набагато практичніше.