Дизайн вітальні

Дизайн вітальні

Це дуже хороший і сучасний дизайн мансарди у будинку колишньої друкарні в місті Торонто, Канада. Дизайн вітальні був розроблений Beauparlant Design.

Детальніше...

Дизайн вітальні

Сучасне шале Grande Cerf - мабуть, саме вражаюче шале в відомому курорті Мерібель. І справа навіть не стільки в величезних розмірах (650 кв. М) і кращої локації в місті, як у неймовірно стильному і яскравому дизайні інтер'єрів.

Детальніше...

Інтер'єр вітальні

Ця простора квартира в Мадриді - відображення індивідуальності її господарів. Велика світла вітальня, а також їдальня (для прийому численних гостей), багато затишних місць для читання і квіти всюди. 

Детальніше...

дизайн вітальні

Цей чудовий інтер'єр верхнього поверху будинку був створений Frédéric Flanquart. Раніше мансарда була сильно пошкоджена в результаті пожежі, але тепер вона відновлена і наповнена сучасними і природними елементами. Господарі попросили дизайнера про те, щоб той створив щось нове, амбітне і креативне, щоб вони змогли відкрити нову сторінку після 10 років, проведених на цьому горищі.

Детальніше...

Інтер'єр вітальні

Інтер'єр вітальні 

Для створення такого незвичайного місця відпочинку потрібні три обов'язкові компоненти: велике вікно, гарний краєвид і широке підвіконня. Таке поєднання дозволяє створити незвичайний затишний куточок для відпочинку, який, крім іншого, ненав'язливо змінює динаміку і філософію простору.

Детальніше...

кімната відпочинку

Головне в кімнаті для відпочинку в домі - сформувати комфортну атмосферу. Зазвичай для обладнання кімнати відпочинку відводяться специфічні приміщення - мансарда, більярдна, басейн і т.п.

Детальніше...

меблі для вітальні

Вітальня - це не лише кімната для прийому гостей, але і свого роду місце для відпочинку та релаксації. Для кімнати, яка має кілька призначень потрібна одночасно практична і універсальна меблі. На перший погляд, меблі в цій вітальні кімнаті виглядає дуже просто. Насправді, ви будете здивовані захоплюючими перетвореннями багатофункціональної меблів.

Детальніше...

журнальний стіл

Журнальний столик - це необов'язковий, але дуже бажаний предмет меблів, який може зробити завершеним будь-який інтер'єр. Саме такі дрібниці, використовувані при облаштуванні кімнати, роблять житло затишним і комфортним, тому до вибору журнального столика варто підійти відповідально. На столик можна поставити вазу з квітами або чашечку кави, покласти газету або записну книжку.

Детальніше...

дизайн інтер'єру

Монохромність в інтер'єрі - не рідкість. Зате рідкість монохромний інтер'єр, який не набридає. Це можливо завдяки використанню яскравих вкраплень - м'яких меблів контрастного кольору, живих квітів заворожливих соковитою зеленню і т.д. Переплетення білого і чорного кольорів - класичне поєднання, найбільш популярне у сучасних дизайнерів.

Детальніше...

дизайн вітальні, вітальня кімната, інтер'єр вітальної кімнати, красиві вітальні, красиві інтер'єри, фотографії красивих інтер'єрів

Для дизайнерів вітальня кімната - благодатний грунт, тому що саме в цьому приміщенні найбільш яскраво відбивається художній смак, індивідуальні особливості характеру господарів, а так само ця кімната є показником фінансового благополуччя сім'ї. Ще дизайнери люблять цю кімнату за те, що вона зазвичай найбільша в квартирі, відповідно простору для втілення їх фантазій більше.

Детальніше...

Інтер'єр вітальні - це орієнтир на сплав гармонії і зручності. Адже вітальня є територією, на якій зустрічаються для спільного відпочинку всі члени сім'ї. Одночасно вітальня служить місцем прийому гостей. Саме в цій кімнаті чітко можна простежити смаки і переваги господарів квартири, оцінити стиль і дизайн вітальні і навіть всього будинку. Створення особливої унікальної атмосфери особливо важливо для кожного інтер'єру. Всі елементи вітальні - від м'яких меблів, текстилю та виробів з дерева до приємних і корисних дрібниць у вигляді серветок, антикваріату та сувенірної продукції, повинні бути виконані в єдиній гармонійній гамі. Вони повинні підкреслювати не тільки загальний інтер'єр вітальні кімнати, але і переваги і унікальність один одного, створюючи в кімнаті затишок і тепло домашньої обстановки. Орієнтуючись на свої пристрасті в стилі і фінансові можливості, кожен власник вітальні зможе облаштувати цю кімнату як унікальне і чудове житлове приміщення. Ідеї оформлення вітальні ви можете знайти, переглядаючи поточний розділ нашого сайту.