декор

Коли ми уявляємо англійський колорит, на розум приходять думки про традиції - чаювання, розмірений ритм життя, грі в гольф і покер, а так само пам'ять малює британський прапор. Відоме у всьому світі поєднання кольорів червоного, синього та білого, об'єднане в невигадливий малюнок, стало королівським штандартом. Своєму теперішньому зовнішньому вигляду британський прапор зобов'язаний з'єднанню королівств - Англії, Шотландії та Ірландії. Union Jack - це символ Британії, який є в колекції кожного поважаючого себе англійського дизайнера.

Детальніше...

всі відтінки сірого в дизайні інтер'єру

Прийнято вважати, що сірий колір нудний і невиразний для масштабного використання в інтер'єрі. Однак, це абсолютно не так. Сірий можна сміливо назвати кольором аристократів, він благородний і вишуканий, він витончений і не всім зрозумілий ... А якщо сірий правильно обіграти, доповнити більш виразними квітами - фіолетовим, червоним, білим - то сірий заграє. Завдяки грі квітів у житловому приміщенні можна створити стиль витонченої елегантності.

Детальніше...

шоколадний інтер'єр

Коричневий колір в інтер'єрі, на сьогоднішній день, знаходиться в милості у дизайнерів. Більш того - його можна сміливо назвати хітом найближчих років. У цій колірній гамі прийнято оформляти вітальню, хол, кабінет, бібліотеку, а при вмілому поєднанні з іншими квітами, коричневий добре вписується в більш інтимні кімнати - спальню, ванну, кухню, столову. Незважаючи на свою невибагливість, коричневий колір виглядає виграшно тільки в оточенні правильно підібраних відтінків, адже він може як заграти, так і загубитися.

Детальніше...

помаранчевий в інтер'єрі

Оранжевий колір - дуже теплий і радісний. Його люблять за те, що він наводить думки про пляжний пісок, про ласкаве сонце, про теплу осінь і соковиті плоди ... Помаранчевий колір - дітище червоного і жовтого кольорів, який взяв в себе все найкраще від цих відтінків. Як представник теплої колірної гамми він має властивість тонізувати, створювати відчуття бадьорості і гарного настрою. Крім тепла, оранжевий несе в собі світло, тому його добре використовувати в приміщеннях з недостатнім природним освітленням, в кімнатах, вікна яких виходять на північ.

Детальніше...