Кефірна дієта

1

Кефірна дієта

Дієта на кефірі одна з найважчих і популярних дієт для швидкого схуднення. Секрет простий: максимально прості і дуже суворі правила.

Кефір: користь і шкода

Кефірна дієта підходить далеко не всім! Сам по собі кефір корисний: він покращує травлення, очищує організм від шлаків. У кефірі в процесі сквашування накопичуються ферменти, вітаміни і антибактеріальні речовини, саме тому кефір знижує рівень холестерину в крові і благотворно впливає на серцево-судинну систему. Кефір підвищує імунітет, бореться з втомою і занепадом сил, порушеннями сну і нервовими розладами. Кефір працює як антиоксидант - покращує зовнішній вигляд і навіть продовжує молодість.

Однак не варто захоплюватися кефірної терапією! Допустимий максимум для здорової людини - півтора літри кефіру в день. При передозуванні кефір може п'янить. Кефір протипоказаний людям, хворим на гастрит, і з підвищеною кислотністю.

Кефірна дієта на 3 дні

Кефірна дієта не розрахована на довгий термін. Без якихось додаткових продуктів кефірна дієта може тривати не більше трьох днів. Щоденна норма - це 1,5 літра кефіру, розділені на 6 рівних частин, які потрібно випивати через однакові проміжки часу. Така кефірна дієта - ефективний варіант розвантаження: за три дні можна втратити 3-4 кг. Однак така кефірна дієта вимагає як підготовки, так і поступового виходу з неї.

Читайте також: Як швидко схуднути

Кефірна дієта й інші продукти

Кефір можна поєднувати з відварною куркою, фруктами, яйцями, зерновим хлібом. Супутні продукти формують різні варіанти дієти кефіру. Наприклад, якщо в описану вище дієти кефіру додати в невеликій кількості фрукти і овочі (щоб не відчувати голоду), розвантаження можна збільшити до 4 днів.

На 5 днів розрахована кефірна дієта, в меню якої включені щодня 200 грамів відвареного м'яса, 1 варене яйце і маленька порція овочевого салату. Добова норма кефіру -1 літр.

Якщо мета твоєї кефірної дієти - схуднути як можна швидше, тобі підійде для кефіру творожна дієта. У день можна з'їдати 250-300 грамів нежирного творогу і випивати 750 мл кефіру (вся їжа ділиться на п'ять-шість прийомів).

Кефірна дієта на 7 днів

Тижнева кефірна дієта - досить сильний стрес для організму, тому повторювати її рекомендується не частіше одного разу в сезон. У кожен із семи днів дієти кефіру потрібно випивати 1,5 літра кефіру і з'їдати додатковий продукт (по одному кожен день). Перший день - 5 варених картоплин, другий - 100 грамів відвареної курки, третій - 100 грамів яловичини, четвертий - 100 грамів риби, п'ятий - фрукти і овочі. На шостий день допускається тільки кефір. Завершувати дієту слід суворим розвантаженням - мінеральна вода без газу в необмеженій кількості.

Кефіру-яблучна дієта

Кефіру-яблучна дієта триває 9 днів. Протягом кефіру-яблучної дієти слід чергувати кефірів і яблучні дні. У день дозволено випивати 1,5 літра кефіру або з'їдати 1,5 кг яблук.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове