І дівчатам, і батькам добре знайоме це почуття, коли переглядаєш красиві сукні на випускний і бачиш, що вони - гарні, але не підходять для особливого випадку. Це і наштовхнуло нас на написання цьоого огляду, де зібрані фото і актуальні тенденції світової моди. І в них, повірте, дуже мало того, що можна назвати зайвим. Переконайтеся самі.

18-jenny-packham-3

Що у моді 2018?

Почнемо з короткого огляду, який допоможе зорієнтуватися в поточних трендах. Модні плаття на випускний 2018 - це легкість у всіх її проявах. Тут, звичайно ж, потрібно згадати про вибір матеріалів (шовк, гіпюр) і кольорову палітру (світлі відтінки жовтого, блакитного, рожевого, бузкового). Ці тенденції можна відстежити в Elie Saab.

Детальніше...

Мода для повних - це завжди окрема глава фешн-індустрії, і цього сезону вона сповнена яскравими і різноманітними варіантами, які захочеться приміряти всім власницям пишних форм. Великі сукні для повних вже не в моді, час припинити шукати вигідні фасони, а обирати те, що подобається.

Детальніше...

Модний макіяж 2018 відповідає всім вимогам моди: класичні прийоми поєднуються з незвичайними знахідками візажистів і дозволяють реалізувати найсміливіші фантазії. Цього сезону гуру фешн-индустрії зробили ставку на простоту і легкість виконання, тому «приміряти» на себе всі модні новинки не складе труднощів.

Antonio Marras4

Детальніше...

Як восени зробити приголомшливий модний вінегрет? Потрібно взяти трішки улюбленої класики, крупно накидати силуети, приправити аксесуарами і прикрасити ідеєю або гаслом (наприклад, «Майбутнє - за жінками», як у Prabal Gurung).

Elie+Saab+Fall+2017+Backstage+Rzees2rmayex

Але, як мовиться, краще один раз побачити, ніж п'ять разів прочитати. Тому дивимося фото, роздивляємося модні луки і складаємо побачене до скарбнички.

Детальніше...

Тренди цього сезону демократичні, але дуже різноманітні. Ті, хто вже знайшов свій стиль, зможуть підглянути нові цікаві ідеї, а для тих, хто готовий до зміни іміджу, пропонуємо чимало варіантів - від каре до піксі.

Malan Breton

Вибір однозначно є, але які зачіски є модними цього сезону? Детальний звіт про новинки читайте в нашому огляді.

Детальніше...

Мода 2018 для повних жінок сповнена сміливими і цікавими новинками, які формують конкретні тенденції. Серед них можна знайти звичні прийоми і свіжі ідеї, які дозволять виглядати жінкам розміру плюс дуже стильно. Мода для повних 2018 пропонує велике розмаїття фасонів, кольорів і стилів.

Детальніше...

Так вже вийшло, що весь об'єм трендів на 2017 рік диктує гра. У цьому огляді ми познайомимося з грою кольору, грою з формою і грою в мінімалізм, що визначили те, які спідниці ми носитимемо в теплі місяці.

Ermanno+Scervino+Spring+2017+Backstage+swm1ktVkrail

Детальніше...

Мода на зачіски дуже мінлива. І якщо ще вчора на піку моди було ідеально пряме волосся, то сьогодні все кардинально змінилося. У новому сезоні в тренді будуть хвилі, локони, зачіски з мокрим ефектом і у стилі гранж.

Модні зачіски 2017

Як бачите, діапазон достатньо широкий, і є можливість змінити свій стиль, приміряти нові образи і просто стати "новою" для себе і оточуючих.

Модні зачіски 2017

Новинки і тенденції зачісок 2017

Детальніше...

Звичайно, завжди цікаво поглянути - що нового (і, можливо, екстремального) представили великі будинки моди. Проте те, що цікавить нас насправді, так це - як я зможу вписати тенденції до свого стилю? Куди я одягну ту чи іншу модель? Саме тому нашу статтю про найновіші і найкрасивіші купальники 2017 ми назвали саме так.

high-LK-011641-00608

Детальніше...

Дизайнери вже представили свої колекції для теплого сезону майбутнього року. І тепер ми можемо визначити, яким буде актуальний макіяж 2017. Модні тенденції для майбутнього року виключають «ваговиті» елементи минулого сезону - щільні текстури тональних засобів, складні контури, чітку графіку для очей і губ. Навесні і влітку в моді буде легкість і природність, але, звичайно ж, не без яскравих акцентів.

Anna+Sui+Spring+2013+Backstage+JaawLIbwd-ix

Детальніше...

Дочірні категорії