Коктейльні плаття 2017: фото, новинки, тренди

1

Цікаве діло: навіть коли ми майже уявляємо, в чому будемо на найближчій вечірці, рука так і тягнеться проглянути новинки коктейльних платтів. А раптом попадеться щось запаморочливо привабливе?

6346a9db10571794771e88dfacf12615

Попадеться, - впевнені ми. Коктейльні плаття 2017 представляють таку різноманітність силуетів, тканин і декору, що трепетні жіночі серця не раз підскочать від захвату.

Кольори

Основні кольори сезону 2017 - бордовий, сірий, чорний, який дизайнери всіляко намагаються полегшити за рахунок аплікацій і кольорових вставок (Les Copains).

Les Copains

Привернути увагу допоможуть всі відтінки синього і фіолетового, а якщо захочеться ніжності, то можна обрати щось із повітряних речей з контрастним шиттям (Marchesa Notte).

Marchesa Notte4 Marchesa Notte1

Не обійшлося без класики - дуету чорного і білого. Геометрія і дрібні ажурні лінії - все це коктейльні плаття 2017. Новинки відрізняються простотою, яку доповнюють помітними аксесуарами (Antonio Marras, Aquilano Rimondi).

Antonio-Marrasaquilano-rimondi

Хоча інколи синій може замінити чорний, 2017 року відтінки небесного будуть представлені чистими тонами, без шику (Biphu Mohapatra).

bibhu-mohapatra2

Цікаво, що біле коктейльне плаття активно здає позиції. Модні будинки всюди грають із сріблястим відблиском і вставками (Christian Dior). У 2017, схоже, ми залишимо білий колір нареченим.

christian-dior2

Тканини

Особливо виділяються тафта і шовк із шиттям (Badgley Mischka). Зустрічаються також напівпрозорі матеріали з шиттям (Diane von Furstenberg), але про це ми трошки детальніше розповімо нижче.

badgley-mischka2 diane-von-furstenberg2

Мереживо передбачено займає центральні місця на показах модних дизайнерів. Коктейльне плаття 2017 (фото Marcus Tondo, Marchesa Notte) будується на поєднанні темного мережива і атласних вставок.

Marcus Tondo5Marchesa Notte5

Чистий атлас і шовк теж достатньо представлені на подіумі (Pamella Roland, Marcus Tondo).

pamella-roland1 pamella-roland3 Marcus Tondo6

Повертаються незаслужено забуті сумішеві тканини з віскозою, які легко пофарбувати в найяскравіші кольори (Hugo Boss).

hugo-boss2

Прозорість

Важко уявити собі вечірні і коктейльні плаття без мережива або ваблячих напівпрозорих вставок. Altuzarra обіграє відвертість з усіх боків плаття: тут і сітчаста фактура, і глибокий виріз, і по-іспанськи пристрасний розріз на подолі.

Altuzarra

Напівпрозорий поділ і глибокий виріз також використовує Lela Rose.

Lela Rose3

Те місце, яке раніше займала геометрична перфорація, тепер відведене під фігурні розрізи (Dolce&Gabbana), що формують природну рамку.

dolce-gabbana1

Силуети

Номером два (по рахунку, а не по важливості) йде пряме плаття з незвичайною лінією плечей. Найчастіше в сезоні 2015-2016 доведеться стикатися з діагоналлю (Andrew Gn, Antonio Berardi), рідше - з асиметричним коміром (Nicole Miller) або футляром, що дещо змінився (Lela Rose).

andrew-gn1 Antonio Berardi2 Nicole Miller1 Lela Rose1

З «пісочного годинника» дизайнери прагнуть вичавити максимум. Звідси експерименти з довжиною подолу і його формою (Felder Felder).

felder-felder2

Коктейльні короткі плаття, навпаки, «забувають» про талію в традиціях 60-х (Lisa Perry). Яскрава палітра додає цим моделям додаткового шарму.

Lisa Perry2

Коктейльні плаття на випускний візьмуть за основу миловидні дівочі моделі з кльошем від грудей (Chanel, Cacharel). Такі речі вимагають доповнення у вигляді комірця або накидки.

chanel2 cacharel

Дуже актуальними є прямі речі з коміром. Коктейльні плаття, фото яких попали в модні журнали, нагадують роботу Erin Fetherstone - простота ліній при непростому матеріалі і складному відтінку.

erin-fetherston

Акценти

Коктейльні плаття 2017 (фото найкращих попали до огляду, але зібрати абсолютно всі моделі 2017 не представляється можливим) сповідають мінімум декору. Принципову позицію вдалося обійти лише бантам (Kate Spade New York, Giles), підвіскам і трояндам (Holly Fulton, Oscar de la Renta). Дизайнери рекомендують поєднувати стримані вечірньо-коктейльні плаття 2017 з об'ємними прикрасами (намистами, довгими сережками, помітними кулонами).

kate-spade-new-york2 gilesholly-fulton2 Oscar de la Renta1 Oscar de la Renta3

Незвичайне

Тут ми зібрали оригінальні коктейльні плаття 2017 – фото-новинки від кожного з нижче перерахованих дизайнерів може надихнути вас на свіжий образ:

- Гавайський стиль Christian Siriano

christian-siriano

- Дівчина-загадка (Cushnie et Ochs)

cushnie-et-ochs4 cushnie-et-ochs

- Легка безладність для випускного плаття в університеті (Dion Lee)

dion-lee1

- Іспанська романтика (Issa)

issa1

- Драма в стилі 20-х (Marchesa)

marchesa1 marchesa3