Чоловічі стрижки 2016: фото, зачіски, ідеї

1

Можна кардинально змінити своє життя, зробити пластичну операцію, пройти дорогий курс з іміджу або найняти особистого стиліста. Але, загалом, є простіший спосіб стати новою людиною - зробити іншу стрижку. І якщо вже йти до перукарні, то перед цим все-таки треба поглянути на модні чоловічі стрижки 2016.

burtons

1. Коротка і скуйовджена

Вже на самому початку 2016 ми втратили один тренд - гладке волосся, зачесане назад або на косий проділ. Мода дає зелене світло натуральній текстурі і червоний - тоннам фіксуючого засобу на голові. На тлі цього мінімалізму популярними є чоловічі стрижки на короткому волоссі, фото яких, навіть в студійній атмосфері, наводять на думки про спонтанність.

Стиль легкого безладу підходить і класиці. Йдеться про природну впевненість в собі, з якою немає сенсу спеціально чепуритися. Торік ми бачили щось подібне: середні чоловічі зачіски з розпатланими пасмами. У 2016 модно, аби верх був коротшим. Стрижка робиться за допомогою ножиць так, щоб різниця в довжині на потилиці і скронях була очевидною.

20

В цілому, чоловіча стрижка-напівбокс добра тим, що личить володарям витягнутого обличчя. За рахунок короткого верху овал здається більш пропорційним . А скуйовдженість надає ілюзії об'єму, чим виручить тих, у кого від природи тонке волосся. При цьому короткі чоловічі стрижки 2016 роблять без філірування.

Що стосується укладання, то воно більшою мірою залежить від вашої фантазії. Відповідно, обираються і засоби: це може бути помада на водяній основі, яку наносять на вологе волосся, аби створити мокрий ефект. Ще одна знахідка - підсилювач об'єму, яким користуються біля коренів. Чоловічі короткі стрижки, фото яких ви тут бачите, також багато в чому зобов'язані своєю текстурою олії або пудрі.

77

2. Контрасти

Навіть якщо вам імпонують універсальні рішення, це не привід бути соромливою маргариткою і обирати виключно витриманий напівбокс. Чоловічі стрижки 2016 охоплюють набагато більший діапазон, у тому числі, досить помітні варіанти.

21

Головна “родзинка” полягає в тому, аби верхня частина надавала достатньо простору для створення нових форм. В основу може лягти чоловіча стрижка-канадка. Втім, якщо вам пощастило з густою шевелюрою, ви можете відростити і велику довжину. Чим об'ємніше і слухняніше волосся, тим легше створювати привабливі контрасти. Оптимально, коли чубок дістає до кінчика носа. Так, багато чоловічих стрижок, фото яких можна знайти тут і в інших модних джерелах, мають в своєму розпорядженні нарочито довгу передню частину.

До речі, перш, ніж робити таке укладання, продумайте плани на день. Тому що візит до спортзали може звести нанівець півгодинну роботу перед дзеркалом.

Тепер поговоримо про перукарські премудрощі. Мода декларує, що ножиці так само хороші, як і чоловіча стрижка машинкою 2016. Просто в першому варіанті перехід буде гладшим, а в другому - радикальнішим. Попросіть свого майстра дещо вкоротити пасма на верхівці: тоді, незалежно від того, укладете ви чубок вперед або назад, він виглядатиме органічно.

66

Під час укладання користуйтеся сольовим спреєм: укладіть волосся на косий проділ і закріпіть. Тоді ви отримаєте ефект роздільних пасм, який так “любить” модельна стрижка. Чоловіча натура зажадає на цьому зупинитися, але не піддавайтеся. Візьміть фен і велику щітку і підніміть передню частину волосся від коренів. Обробіть струменем теплого повітря і ті пасма, які ви не побризкали спреєм. Тепер - готово!

І, звичайно, модні чоловічі зачіски 2016 важко уявити без укладання назад. Для цього нам знадобиться віск або інший засіб із м'якою текстурою. Його наносять на корені вологого волосся, після чого феном з вузькою насадкою навдають вектор у потрібний бік.

3. Фігурний квіфф

Своєрідний компроміс і для тих, хто віддає перевагу суворості, і для тих, хто в захваті від бунтарської зачіски. Чоловічі короткі пасма можна укласти хоч в ірокез - було б бажання. Честно кажучи, квіфф і хороший тим, що підходить практично будь-якій довжини і овалу обличчя.

22

Чоловічі стрижки з поголеними скронями теж легко змінити на квіфф. Інша справа, що краще уточнити у майстра перед тим, як він перший раз клацне ножицями - як виглядатиме на вас цей образ. Володарям подовженого овалу підійдуть дещо незграбні стрижки. Чоловічі молодіжні журнали запропонують, звичайно, довший варіант, але врахуйте, що він візуально витягне обличчя.

Завдяки коротким бокам, модні чоловічі зачіски 2016 набувають об'єму, який є дуже актуальним останнім часом. Проте, якщо ваше волосся, швидше, неслухняне, відразу запасіться засобами для укладання. Серед них: спрей для об'єму, віск, тонік з ефектом потовщення волосся.

55

Чим довше волосся з боків, тим радикальніше укладається основна частина, тобто доведеться повозитися, піднімаючи пасма від коренів, як цього вимагають чоловічі стрижки 2016. Фото, правда, показують, що гра коштує свічок. Втім, ви завжди можете зняти довжину з боків.

4. Ефект мокрого волосся

Простота - ось основний чинник впливу на чоловічі зачіски 2016. Фото показують, що від занадто романтичних образів а-ля 90-ті в нинішній моді мало що залишилося. Гладко укладені пасма можуть дозволити собі лише ті, чий імідж є досить брутальним.

23

Уявіть, що голова тільки-но змокла під теплим дощем. Саме так укладають чоловічі короткі стрижки і стрижки на середній довжині. Аби уникнути зайвої пригладженості, після того, як ви нанесли фіксуючий засіб, спрямовуйте пасма пальцями, а не гребінцем.

QIP Shot - Screen 019

Чоловічі стрижки з чубком в цьому випадку укладають назад, причому для пасм на верхівці можна обрати інший напрям, завдяки чому візуально збільшиться об'єм, а порив вітру не змусить велику масу волосся розсипатися.

5. Зачіски на середньому або довгому волоссі

Якщо врахувати, що світ подіумів вже котрий сезон черпає натхнення в епохах 70-х і 90-х, не дивно, що довгі чоловічі зачіски знову в моді. Причому пасма опускаються все нижче. І, хоча в модних журналах зустрічаються зачіски з короткою потилицею, це, швидше, пережитки минулих років. В найближчому майбутньому ми бачитимемо довкола копії Кріса Хемсворта в “Торі”.

24

З іншого боку, треба врахувати, що довгі чоловічі стрижки - не для всіх. Основа вражаючої зовнішності - слухняні пасма, які добре тримають форму. Отже, ось вам порада: спершу трішки відростіть довжину (пам'ятаємо, що зачіски на середньому волоссі теж в тренді), а потім вирушайте в хороший барбершоп і пробуйте надати форми своїй шевелюрі. В крайньому випадку, завжди можна повернутися до початку нашого списку.

Щодо укладання, то чим менше, тим краще.

QIP Shot - Screen 018

Не пошкодить трішки сольового спрея, який виділить кінчики, але, в цілому, натуральна чуприна цінується більше. Девіз цього року (він зачіпає і довгі, і короткі чоловічі стрижки 2016) - виглядати так, ніби вас тільки-но відірвали від партії у великий теніс або в іншу парну гру.