Як підібрати туфлі до плаття?

1

Туфлі завершують жіночий образ після вибору сукні. Відповідно, вони можуть як прикрасити, так і безнадійно зіпсувати зовнішній вигляд.

Для того щоб правильно підібрати туфлі до плаття, слід слідувати таким правилам:

* В першу чергу, перед покупкою туфель потрібно визначитися, чи буде дана модель використовуватися для повсякденного носіння або для урочистого виходу. Виходячи з цього, слід врахувати, що повсякденне взуття не може містити велику кількість декору, воно повинна бути гранично зручною і комфортною. Під повсякденні сукні відмінно підійдуть туфлі як на високому, але не надмірно, каблуці, так і на платформі. Чим легше плаття, тим легше повинен бути матеріал туфель. Для класичної моделі підберіть класичні туфлі на невеликому зручному каблуці або на плоскій підошві. Спортивні та джинсові сукні відмінно поєднуються з туфлями, по дизайну нагадують спортивне взуття. З укороченими літніми вбраннями чудово виглядають сандалі чи босоніжки.

* Туфлі до вечірньої сукні відрізняються від повсякденних моделей як розміром каблука, так і верхом, який повинен бути виготовлений з досить тонкого матеріалу. Закриті туфлі на будь-якому каблуці, в принципі, підходять до вечірньої сукні, але при цьому каблук не повинен бути занадто товстим. Якщо плаття коротке або відкрите, можна підібрати під нього босоніжки або туфлі з відкритим верхом, проте не варто підбирати моделі на дуже високих підборах. А якщо плаття закрите, тим більше за наявності колготок, туфлі можуть бути тільки закритими. Фахівці не рекомендують надягати з вечірньою сукнею взуття на платформі, за винятком випадків, коли воно доповнює сукню, наприклад, має такий же малюнок.

* Туфлі і плаття можуть бути як одного тону, так і контрастувати з кольором, але в останньому випадку туфлі повинні поєднуватися з аксесуарами.

* Для того щоб на торжестві почувати себе комфортно в нових туфлях, їх потрібно купити заздалегідь і трохи розносити.

* Туфлі слід купувати в другій половині дня, але не ввечері, оскільки стопа злегка набрякає і можна промахнутися з розміром.

* Занадто яскраві туфлі роблять акцент на ногах своєї власниці, підкреслюючи їх і відволікаючи увагу від решти фігури. Вибирайте туфлі в залежності від того, що ви хочете підкреслити, а що - приховати.

* Якщо ви не вмієте носити взуття на підборах, не варто себе мучити, головне, щоб було зручно. Можна підібрати стильні човники на невеликому каблучку навіть під вечірню сукню.

* Якщо колодка туфель не відповідає стопі, залиште надію розносити їх і відразу відкладіть в сторону.

* Купуючи туфлі з відкритим мисом, зверніть увагу на сам виріз. Занадто великий буде доставляти незручності пальцям, їх постійно прийдеться тримати в напрузі, а якщо виріз занадто маленький, нога буде здаватися більшою.

* Носок повинен відповідати пропорціям тіла: жінкам низького зросту протипоказано купувати туфлі з подовженим носком, а високі жінки можуть це собі дозволити.

* До покупки туфель потрібно підходити як можна більш докладно, ні в якому разі не можна поспішати: треба добре розглянути модель спочатку в руках, потім у дзеркалі, походити в туфлях по магазину достатній час для того, щоб всі можливі незручності встигли проявити себе.

* У гардеробі кожної жінки мають бути класичні чорні туфлі-човники з підборами 5-8 сантиметрів. Ця універсальна модель підійде до багатьох суконь та буде доречна практично в будь-якій ситуації. Крім того, такі туфлі чудово виглядають і підкреслюють всі принади фігури.

Правильно підібравши туфлі до плаття, будь-яка жінка здатна виглядати королевою, досягнувши цілісного і гармонійного образу.

http://www.vue.com.ua/krasa.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове