Напередодні Хеллоуїна ми можемо на деякий час перестати, нарешті, будувати з себе янголят - показати свою темну сторону: перетворитися в холодних і недоступних готичних красунь зі смоляними волоссям і губами кольору шовковиці. Тим більше що вся екіпіровка у нас під рукою: і помади відтінку гада, і лаки гами безпросвітної темряви, і тіні для повік, яким позаздрять героїні Альфреда Хічкока, Жака Турнера і Фріца Ланга! І це не кажучи вже про аромати Noir з драматичним і загадковим шлейфом з мускусу і гіркою ваніллю, заточених в чорні флакони ...

Детальніше...

Була у мене в далекій світлій юності мрія - навчитися розбиратися. Розбиратися у вині, в парфумах і жінках. З вином вийшло, з жінками, боюся, не вийде ніколи, а ось з парфумами в межах критеріїв «подобається - не подобається» справа не пішла. Ні, звичайно, можна з глибокодумним виглядом розказувати щось типу: «Тонка нотка бузку на тлі яскраво вираженого коріандру і невловимої ванілі», - але це вголос. А про себе думаєш: «Дурниця повна! Ніколи не куплю! ».

Детальніше...

Не варто купувати парфуми на ринках і в кіосках. За добрим парфумом потрібно йти в спеціалізований магазин. Всі аромати умовно можна розділити на чотири групи: деревні, квіткові, східні і аромати свіжості. Не прагніть відразу «перенюхать» весь асортимент в магазині. Візьміть з собою баночку меленої кави і вдихайте його аромат після кожної «проби» нових парфумів. Кава відновлює здатність клітин вловлювати запахи і призводить нюх у гарну форму.

Детальніше...

Підбір аромату - це ціле мистецтво, але не потрібно володіти нюхом парфумера, що знайти свій власний запах. Найголовніше - визначити те, що потрібно саме вам, від чого ви відчуєте себе краще, підніметься настрій, з'являться енергія і бажання бути красивою і жіночною. Іншими словами, мета - знайти гармонію.

Детальніше...

В арсеналі жінки дуже багато різних засобів для догляду за шкірою, тому бажано вибирати молочко для тіла, гель для душу, дезодорант і духи з однієї парфумерної серії, або вибирати доглядаючі засоби взагалі без запаху. Поєднання різних ароматів косметичних засобів і парфумів може в результаті створити дивний запах, який просто непристойний в суспільстві. Основну роль в образі повинні відігравати саме духи, більше ніякі запахи не допускаються.

Детальніше...

«Феромони» перекладається з грецької як «такі що несуть збудження». Ці активні речовини виробляються шкірою, а найбільше - в районі пахв, паху і волосся. Запах кожної людини індивідуальний, як і відбитки його пальців. І якщо аромат однієї жінки підсвідомо збуджує певного чоловіка, то це не означає, що він буде збуджувати і іншого. Пояснення цьому - особливості генотипу. Люди, схожі генетично, один одного не збуджують. Чим більше різниця в генетичному коді у чоловіка і жінки, тим сильніше між ними симпатія.

Детальніше...

Підберіть ємність для духів: порожні коробочки від тіней, баночки від крему або бісеру, які закриваються кришкою. Залишати сухі духи відкритими небажано, якщо ви хочете уникнути попадання в них пилу та сміття. Цікавим рішенням буде використання розкриваючого медальйона, який можна носити як аксесуар на шиї. У цьому випадку улюблений аромат завжди буде у вас під рукою.

Детальніше...

Легенди марки: Chanel № 5 - історія культового аромату

Vue.com.ua починає серію матеріалів про предмети іменитих брендів, які коротко можна описати в трьох словах: дорого, вишукано, класично. І перший матеріал ми звертаємо до парфуму, який став культовим, - Chanel № 5.

Детальніше...