Макіяж і зачіска Кейт Міддлтон

1

Макіяж Кейт Міддлтон

З моменту оголошення про заручення герцогиня Кембриджська не відчуває нестачі в увазі з боку преси. А коли на цьому тижні стало відомо, що Кейт Міддлтон (Kate Middleton) чекає дитину, інтерес до її персони зріс з новою силою. Vue теж вирішив не залишатися осторонь: сьогодні ми вирішили обговорити, який макіяж та зачіску обирає майбутня мама.

В одязі Кейт Міддлтон воліє вибирати класичні моделі, і її стиль легко впізнаваний. Те ж саме, навіть у ще більшому ступені, можна сказати про б'юті-звички герцогині.

Виходячи в світ, вона віддає перевагу м'яким локонам, спадаючим на плечі. Треба віддати їй належне, волосся в герцогині виглядає приголомшливо: не дарма Кейт Міддлтон витрачає на зовнішність пристойну суму. Можливо, саме тому дружина принца Вільяма (Prince William) рідко прибирає волосся в елегантні пучки, що їй теж іде.

У плані макіяжу Кейт Міддлтон ще більш консервативна. Її арсенал - чорна підводка для повік, рожеві рум'яна і трохи помади трохи темніше природного відтінку губ. Що ж, час покаже, що це: обмеженість або унікальний стиль.

Відзначимо також, що герцогиню також неможливо уявити без білосніжної усмішки - її кращого б'юті-прийому!

КРАЩІ Б'ЮТІ-ОБРАЗИ КЕЙТ МІДДЛТОН(ФОТО)

Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон Макіяж Кейт Міддлтон

http://www.vue.com.ua/krasa/makiiazh.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!