Макіяж: Як зробити очі більшими?

1

У наші дні можна знайти безліч літератури з різними техніками та технологіями накладання макіяжу, тому зробити собі "правильне" і гарне обличчя, яке буде відповідати певній події дуже навіть не складно.

Купити якісну декоративну косметику сьогодні так само можна де завгодно. Недавно ми писали про те, як зробити святковий макіяж, про правильному макіяжі для очей, а також про  правила макіяжу для тих, хто носить окуляри.

Зробити гарний макіяж, як у законодавців стилю, для ваших маленьких очей так само легко, як і для великих, і зовсім неважливо, для яких саме маленьких очей вам потрібно його виконати: для круглих або для вузьких. У будь-якому випадку зробити очі, від синців під якими можна легко позбутися, візуально збільшеними можна!

Іноді ми дивимося на голлівудських знаменитостей і зітхаємо: у них-то точно немає проблем з маленькими очима! Проте ми не знаємо того, що не у кожної зірки від природи гарний розріз очей і якщо більш уважно придивитися, то можна помітити візуально збільшені очі. Краса таких обличчь - всього на всього якісна робота стилістів та візажистів.

Від чого необхідно відмовитися, роблячи макіяж для маленьких очей?

Навіть якщо ви володарка яскравих зелених або темних карих очей, то згідно їх розрізу краще не вибирати темні теплі відтінки, а віддати перевагу палітри аналогічно іншим кольорам ока (блакитних або сірих). Основна помилка, яка допускається при нанесенні даного типу макіяжу - це використання величезної кількості тіней і рідкої підводки. Замість того, щоб візуально робити такі очі більшими, даний макіяж замикає їх в темному просторі, тим самим очі на обличчі просто губляться. Тому те, що за допомогою темного макіяжу і підводки підходять абсолютно всім - не більш ніж міф. Навіть універсальний димчастий макіяж маленьким очам можна робити тільки в якості вечірнього.

Приклад макіяжу для маленьких очей

Жирну темну підводку можна замінити контурним олівцем. Світлі тіні в поєднанні з звичайним контурним олівцем зможуть створити з очима справжні дива. Серед світлих відтінків тіней краще вибрати палітру зі слабким відтінком блиску або перламутру.

Як нанести тіні на маленькі очі?

Отже, наносимо на верхні повіки світлі тіні, робимо це безпосередньо під бровою (можливо навіть злегка торкаючись брови) - цей прийом допоможе трохи візуально збільшити внутрішній кут ока. Після цього розтушовуємо тіні приблизно на два тони темніше, ніж ті, які використовувалися відразу. Дуже важливо їх ретельно розтушувати!

Правильне використання контурного олівця

Тонким світлим олівцем необхідно провести найтоншу лінію по внутрішньому повіку, строго по лінії росту вій. Після цього погляд повинен візуально збільшитися. І не вірте казкам про "погляд кішки", який нібито йде всім очам. Такий макіяж підходить тільки великим очам, і саме їх робить чарівними.

Якщо у вас не просто маленькі, але до того ж ще й вузькі?

У цьому випадку потрібно трохи підняти до кінця лінію підводки. Для правильного підняття лінії краще всього почати малювати стрілки з середини повіки безпосередньо, потім необхідно трохи зайти на лінію росту вій і рухатися до зовнішнього куточка.

Якщо ви робите макіяж на маленькі круглі очі, то краще всього намалювати звичайну лінію-підведення, бо інакше вийде не дуже показніший варіант макіяжу, який не розширить ваші очі, а створить ефект обвислих повік.

Після цього нанесіть туш. Однак перед використанням цього косметичного засобу необхідно підкрутити вії щипчиками. Це допомагає підняти вії вгору і тим самим візуально розширити очі.

Якщо слідувати даним радам, то ваші маленькі очі знайдуть необхідну форму і зможуть засяяти як у справжньої голлівудської зірки.

МАКІЯЖ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ГЛАЗ(ФОТО)

http://www.vue.com.ua/krasa/makiiazh.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!