З приходом літа кожна жінка мріє про красиву і рівну засмагу (її легко імітувати бронзуюча пудра), яким довгий час буде дивувати рідних і близьких. Та й самих жінок чудовий відтінок шкіри приводить у захват

Детальніше...

Нещодавно ми розповідали, як готуватися до епіляції морально і фізично. Тепер поговоримо про те, що робити, коли найстрашніше позаду і необхідно заспокоїти шкіру.

Детальніше...

Епіляція- як краще зродити?

У всі часи жінці хотілося виглядати найкрасивішою, звабливою і бажаною. Які тільки засоби не йшли раніше в хід, щоб прибрати зайві волоски на тілі! Цукор і віск змінилися сучасними способами обробки шкіри, які можна застосувати вдома або в оснащених необхідним обладнанням салонах.

Детальніше...

фото дівчини скраби для тіла

Станом шкіри навколишні люди завжди судили про красу і здоров'я жінки. Звичайно, коли тобі двадцять, твої ніжки стрункі і пружні, а шкіра ніжна і шовковиста, здається, що так буде завжди. Але роки минають, і дуже швидко виявляється, що час жорстокий до жіночої краси. Вже до тридцяти років проблеми зі шкірою з'являються у більшості жінок.

Детальніше...

Опіки: до чого призводить необережність

Детальніше...

Зимові місяці, як змовившись, випробовують нас на міцність. Холод, сірість, мокрий сніг - і після роботи ми поспішаємо додому на диван або в затишне кафе, де вже чекають чізкейки, піца і інші калорійні принади. Силу волі теж особливо не проявиш: потреби організму все одно сильніше, і він з кожним днем все активніше посилає нам тільки одну мантру «хочу чогось смачненького»!

Детальніше...

Чому в холодну пору року шкіра тіла стає більш сухою і як доглядати за нею правильно? Ми підкажемо!

Детальніше...

Для початку давайте розберемося, що змушує нашу шкіру втрачати еластичність, пружність і здоровий колір, що забирає в неї здатність чинити опір зовнішнім чинникам і послаблює функцію регенерації? Першою причиною, як правило, прийнято вважати час - ми думаємо, що попросту старіємо і відчуваємо себе безпорадними перед невблаганним процесом природи. Але давайте згадаємо чорно-білі фотографії часів молодості наших бабусь, коли ми щиро дивувалися, почувши, що «ось на цій картці мені 42 вже стукнуло». Адже зі знімка на нас дивиться бадьора красива жінка, якій навряд чи більше 30-ти. У чому ж секрет? Можливо, фото в стилі ретро «надають молодості»?

Детальніше...

Ми вже розповідали вам про секрети краси, про які потрібно згадати напередодні відпустки. Vue підказав вам кілька методів відновлення пошкодженого волосся. На цей раз ми поговоримо про таку важливу процедуру, як епіляція.

Детальніше...

Літо - пора відпусток, сонця, моря та інших радощів. Сподіваємося, що ви вже вирішили, як нестандартно з'їздити відпочити. Однак літо дарує не тільки приємні враження, воно приносить і деякі проблеми. У одних людей розвивається алергія на квітучі рослини, інших дратують настирливі комахи, третім докучає сонце.

Детальніше...