Зачіска для чоловіків згідно з формою обличчя

1

Vue вже писав про те, як підібрати зачіску для прямокутного обличчя, а також про те, як вибрати чубок за формою обличчя. На цей раз ми вирішили розповісти про чоловічих зачісках.

Щоб правильно підібрати стрижку чоловікам, слід вибирати її за формою обличчя. Відомо, що навіть форма вусів, бакенбард або бороди підбирається характерно формі обличчя.

Розрізняють сім типів чоловічого обличчя. До класичних форм обличчя чоловіків відносяться: овальне, кругле, трикутне, квадратне, грушоподібної, довгастої, форми "діамант" і суміш з усього попереднього. У більшості представників сильної статі квадратне обличчя.

Квадратному типу обличчя підходять стрижки, які витягують "квадрат" вгору. Наприклад, акуратно підстрижене волосся в районі вух. Не слід носити при такій формі обличчя довге волосся або ж дуже коротке волосся, яке може порушити всі рівновагу обличчя. Радимо звернути увагу на чоловічі зачіски Бреда Пітта, Бредлі Купера та інших зірок.

Для квадратно-трикутної форми обличчя підходять зачіски, що підкреслюють квадратну форму. Наприклад, у вигляді творчого безладу, хаосу на голові. Також такій формі обличчя, якщо у нього пом'якшена лінія підборіддя або ж підборіддя трикутне, підійдуть багатошарові, з акуратно вистриженими шарами або ж пасмами, падаючими на обличчя.

Якщо у чоловіка видовжене обличчя, то йому необхідно за допомогою зачіски вкоротити обличчя. А при трикутній формі слід приховати під рослинністю на обличчі гострі кути. Володарям такої форми обличчя підійде багатошарова зачіска, яка надає обличчю неправильну ламану лінію без гострих кутів. Також їм підуть вуса, які зможуть візуально "укоротити" довге обличчя.

Чоловікам з круглою формою зачіска повинна надати чіткість обличчя і приховати повноту. А борідка - надати обличчю овальність. До овальної форми обличчя підходить будь-яка зачіска і стрижка. Адже багато хто намагається за допомогою стрижок отримати овальну форму.

Чоловіки з грушоподібним обличчям можуть збалансувати його об'ємним волоссям на скронях і на маківці. А для форми обличчя типу "діамант" волосся чоловіки повинні бути однієї довжини і надати обличчю обсяг. Їм підійдуть бороди у формі півкола і квадрата.

Модні чоловічі стрижки-2013(ФОТО)

 

http://www.vue.com.ua/krasa/volossya.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове