Кучеряве волосся: Особливості догляду

1

Кучеряве від природи волосся - дивовижне чудо, поява якого не пояснюється ніякими фізичними законами, хіба що рідкісним генетичним даром. Якщо ви щаслива власник цього скарбу, навчиться любити і піклуватися про нього!

Кучеряве волосся володіє рядом особливостей. Як правило, вони бувають неслухняними, занадто м'якими або надто жорсткими. Їм нелегко надати необхідну форму, доводитися постійно вдаватися до допомоги гелю або пінки. При цьому таке волосся зовсім не є хворим або ослабленим.

Неслухняне волосся має потребу у ніжних зволожуючих масках для пом'якшення і додання їм шовковистості. Підійдуть і природні засоби, такі як біла хна, яка зробить волосся міцніше або м'якше. Такі засоби надають локонам пружну форму.

Можуть бути проблеми, які пов'язані зі здоров'ям волосся, якщо вони хоч раз піддавалися випрямленню плойкою, фарбуванню або хімічній завивці. Таке волосся стає пошкодженим. І чим частіше ви їх фарбуєте, тим більше вони пошкоджуються і тим складніше повністю відновити оболонку волосяного стрижня. Справа в тому, що стрижень волосини покритий своєрідними лусочками, які впритул прилягають один до одного. У зимовий період волосся здатне значно розширюватися, краї лусочка розкриваються, і під них потрапляють речовини, що ушкоджують оболонку волоса. Кучеряве волосся може зламатися у вигині. Щоб цього уникнути, потрібно створити на поверхні волосся тонку захисну плівку, яка збереже оболонку як можна більш гладкою. Цю плівку допоможуть створити шампуні, бальзами і маски.

Шампунь для сухого волосся можуть містити екстракт масла жожоба або солодки, масла кокоса, витяжку волошки, білого лотоса або гамамелісу. Тонке, тендітне і посічене волосся вимагає зміцнення, яку можуть забезпечити папаїн, шавлія або хрін.

Не варто користуватися шампунем, що додає об'єм, - для хвилястого волосся це руйнівно. Такий шампунь або піднімає лусочки, ламаючи захист волосся і збезводнюючи їх, або утворює плівку на їх поверхні, обтяжуючи зачіску.

Бальзам - основний засіб для живлення волосся. Він "заклеює" пошкоджений стрижень волосся і живить їх. Нормальне волосся він тільки обважнює, позбавляючи зачіску об'єму. Однак для ослаблених локонів це необхідний догляд.

Маски для кучерявого волосся утворюють щільну плівку по всій довжині волосся. Однак застосовувати їх не можна частіше одного разу на сім-десять днів, так як більш висока інтенсивність - це додаткові травми для тендітного волосся.

Використовуйте такі засоби для укладання, як спеціальний кондиціонер-спрей для кучерявого волосся, який містить комплекс мікроелементів, мінералів і вітамінів. Такі серії укладань допомагають як створити кучерики, так і підкреслити природні завитки. Існують муси для тонких, креми для важких, спреї для кучерявого волосся, які надають локонам легкість і здоровий блиск.

Є кілька секретів, які потрібно знати про кучеряве волосся.

* Довгими є волосся від 30 см. Їм потрібно приділяти багато уваги: при митті слід відкидати їх назад і використовувати зовсім небагато шампуню, розбавляючи його водою.

* Маски для кучерявого волосся потрібно наносити, відступаючи 10 см від коріння, а живильні маски - на всю довжину волосся.

* Користуватися кондиціонером або бальзамом потрібно після кожного миття голови.

* Для хвилястого волосся потрібна природна сушка, так як гаряче повітря пересушує і руйнує структуру волосся.

* Гребінець для кучерявого волосся повинен бути з рідкими зубами і антистатичним покриттям. Розчісувати волосся потрібно від кінчиків, піднімаючись до коріння. Гребінець потрібно частіше мити, змиваючи жировий шар.

* Навіть натуральна фарба для кучерявого волосся (хна, басма) сприяє висушуванню волосся при неправильному розведенні. Фабричні фарби роблять волосся більш жорстким. Краще залишити натуральний колір волосся, тим більше що це модно.

* Пік сезону - "кудлата" зачіска практично без укладання. Але якщо ви прагнете надати форму волоссю, не розчісуйте вологе волосся, так як сухе волосся не витягуються і краще тримає зачіску.

* Раз на 3 місяці підстригайте кінчики, так як кучеряве волосся більш крихке і часто січеться.

Тільки виконавши всі рекомендації по догляду, ви зможете зробити модну зачіску для кучерявого волосся, не ризикуючи їх зіпсувати.

Кучеряве волосся- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!