Ти, швидше за все, поки не розібралася, як привести смаки сильної половини людства до спільного знаменника. Одним подобаються красиві, іншим - розумні, третім - смішливі. А деякі чоловіки взагалі не морочаться - аби будинок був у порядку, в холодильнику чекала їжа, а у спальні - розрядка.

Так що ж подобається чоловікам у жінках? Якою потрібно бути, аби сподобатися сучасному середньостатистичному чоловікові, необтяженому шкідливими звичками?

1 якість - зовнішня привабливість

Душа душею, але підсвідомість, незалежно від волі чоловіка, виділяє панночок середньої комплекції з фігурою «пісочний годинник» і здоровим волоссям, нігтями, шкірою. З точки зору еволюції, така жінка з більшою вірогідністю зможе виносити і народити здорове потомство.

Детальніше...

Якщо раніше вважалося, що сайти знайомств - це доля невдах і старих дів, то тепер величезна частина життя проходит якраз в мережі. Там закохуються, будують стосунки, розлучаються, викладають фото з весіллів і хрестин. Тому, якщо в тебе у соцсіті з'явився цікавий залицяльник, чом би не спробувати перейти з милого спілкування до чогось більшого? Аби цей план втілився у життя, ми підкажемо, які питання можна ставити хлопцю по листуванню і як зацікавити його з першого повідомлення.

Не намагайся слідувати порадам з цього матеріалу на 100%, адже підібрати «ключик» до хлопця можна лише в процесі живого спілкування. Шаблонні фрази усього лише допоможуть рухатися у правильному напрямі.

Що запитати у хлопця в листуванні і як це зробити правильно

Детальніше...

У будь-яких довгострокових стосунках настає момент, коли дарунки-речі вичерпують себе. Здається, що ви вже подарували все, що тільки можна. Використані всі ідеї. Отже, саме час дарувати емоції! Політ на повітряній кулі, кінотеатр на двох, романтичне побачення. Такі дарунки зближують пару, дарують сумісні спогади, а подеколи навіть допомагають повернути пристрасть перших побачень.

Та і хто сказав, що дивувати повинен чоловік? Тому давай розбиратися, як влаштувати незабутній романтичний вечір коханому.

Загальні поради

Свято за пару годин може організувати лише спеціалізоване агентство, а звичайна дівчина має бути готова витратити трішки більше часу, кмітливості і сил на організацію особливого вечора. Але ж коханий цього вартий, правда? Тим паче, що у нас вже є готовий план,наслідуючи який, ти сама зумієш організувати продуманий до дрібниць вечір кохання.

Детальніше...

Інколи жести говорять нам більше, ніж детектор брехні, за їх допомогою можна вивести на чисту воду будь-якого брехуна. Для цього достатньо знати, які жести мимоволі використовує чоловік, коли він бреше.

Якщо у тебе закралися сумніви з приводу того, що коханий або просто цікава тобі молода людина нахабно бреше, - уважно постеж за ним. Насправді, зрозуміти, що він бреше, дуже просто. Адже жести подеколи говорять навіть більше, ніж слова. Неможливо думати одне, а показувати інше.

Людина, яка спілкується з тобою відкрито, завжди розкута, вільно жестикулює, прагнучи привернути до себе увагу (за винятком невпевнених затиснутих людей). Жести брехуна, навпаки, мінімальні і використовуються лише неусвідомлено. Саме за ними можна зрозуміти, що людина бреше.

Детальніше...

Доведено, що стерву чоловіки жадають лише на одну ніч, а ось люблять вони зовсім інших жінок.

Ми знаємо, як закохати в себе чоловіка, трішки змінивши свої звички і поведінку.

  1. Займайся собою

    Секрет простий: аби тебе любили, ти повинна любити себе. Доглядай за волоссям, тілом, нігтями, займайся спортом, користуйся спокусливими парфумами і гарно вдягайся. Якщо всі довкола, у тому числі й одружені чоловіки, звертатимуть на тебе увагу, невже твій обранець зможе встояти?

  2. Будь милою і ввічливою

    Жоден чоловік не захоче пов'язувати себе стосунками із нахабною і грубою особою. На підсвідомості спрацює захисний механізм: така жінка не зможе стати ніжною і люблячою дружиною і матір'ю, а отже, не гідна стати навіть дівчиною. Звичайно, потрібно мати принципи і гордість, але не перетворювати їх на зарозумілість.

Детальніше...

Демі Мур і Ештон Катчер, Кім Кардашьян та Кріс Хамфріс

Вважається, що чоловікові легше пережити крах сімейнго човна, ніж жінці. В силу нашої природної чутливості процес реабілітації проходить дійсно непросто. Наш журнал розповість, як пережити розлучення.

Детальніше...

 

Демі Мур і Ештон Катчер: класичний нерівний шлюб

Поки вчені всього світу ламали голову над секретом вічної молодості, Демі Мур, схоже, його знайшла! Дивлячись на неї, стає очевидно: ніщо так не молодить жінку, як молодий чоловік! Здавалося, що нерівний шлюб з Ештоном Катчером допоміг Демі скинути роки і погарнішати більшою мірою, чим вся майстерність пластичних хірургів.

Детальніше...

Шведська сім'я

Мало хто з чоловіків хоча б раз ні мріяв про власний гарем. Ну або хоча б про секс утрьох. Надихнувшись фільмом «Голова в хмарах», де Стюарт Таунсенд закохується в Шарліз Терон, яка живе (у всіх сенсах цього слова) з Пенелопою Круз, чоловіки нерідко намагаються втілити цю фантазію в реальність. Хтось обмежується любов'ю на два фронти. Хтось пробує радості групового сексу. А хтось примудряється завести шведську сім'ю.

Детальніше...

Ice, ice baby

Холодні чоловіки - це, мабуть, найскладніший, найзагадковіший, найбільш недоступний підвид сильної статі. Пікапера і бабія ви можете звабити, женатіка розвести, маминим синочком закрутити голову. Але холодний чоловік буває абсолютно невразливий для жіночих чар і, можливо, тому особливо привабливий. Особливо для тих дівчат, які люблять складні задачі і нездійсненні місії.

Детальніше...

Убити Білла: помста = комерційний успіх

Детальніше...

Дочірні категорії