Що подобається чоловікам у жінках

1

Ти, швидше за все, поки не розібралася, як привести смаки сильної половини людства до спільного знаменника. Одним подобаються красиві, іншим - розумні, третім - смішливі. А деякі чоловіки взагалі не морочаться - аби будинок був у порядку, в холодильнику чекала їжа, а у спальні - розрядка.

Так що ж подобається чоловікам у жінках? Якою потрібно бути, аби сподобатися сучасному середньостатистичному чоловікові, необтяженому шкідливими звичками?

1 якість - зовнішня привабливість

Душа душею, але підсвідомість, незалежно від волі чоловіка, виділяє панночок середньої комплекції з фігурою «пісочний годинник» і здоровим волоссям, нігтями, шкірою. З точки зору еволюції, така жінка з більшою вірогідністю зможе виносити і народити здорове потомство.

Причому про модельні параметри не йдеться - півроку правильного харчування і фітнесу нададуть тобі можливості виглядати саме так, як потрібно.

2 якість - відвертість

Багато дівчат, помилившись одного разу, замикаються і вирішують, що повинні жити за своїми власними правилами, а принц їх полюбить і такими. Але цей підхід призводить до нових невдач, а оточуючі хлопці будують стосунки з відкритішими пані.

Йдеться про доброзичливість, відкритість для всього нового, бажання спробувати новий різновид діяльності.

3 якість - жіночність

Чоловікам подобається, коли їх обраниці не проявляють характер дуже часто, а є вірними, елегантними, щирими. Таких хочеться захищати, оберігати і любити. А ті, хто біжать попереду чоловіка, стикаються з незрозумілою для себе ситуацією: партнер не просто не намагається відповідати жінці, а й узагалі відмовляється проявляти яку-небудь мужність або ініціативу.

Адже все просто: ведучим в сім'ї може бути хтось один. І у «правильній» сім'ї це явно не жінка.

4 якість - любов до себе

Жодному чоловікові не сподобається, коли його половинка в колі друзів не хвалиться спільним відпочинком, новим манікюром або прочитаною книгою, а розповідає, скільки заготовок на зиму зробила і як складно справлятися з оберемком побутових проблем працюючій жінці. Чоловікам у радість навіть жартома підкорити обраницю тривалим шопінгом, аби потім таємно милуватися її квітучим виглядом.

Ідеальна дівчина повинна знати міру самовіддачі, уміти виділяти час на відпочинок, хобі, наведення краси.

5 якість - віра в чоловіка

За кожним успішним чоловіком стоїть жінка, яка в нього вірить! Внутрішнє дитя навіть найкрутішого бізнесмена потребує чуйної і розуміючої жінки поруч.

Головне - не виставляти свою віру і турботу напоказ, інакше є ризик «розбестити» коханого.

Бути ідеальною не так вже і складно - чоловікам у жінках подобається природність, краса, відвертість, які нескладно розвивати впродовж всього життя. Намагаючись стати найкращою, ти покращуватимеш себе, зробиш власне життя простішим і приємнішим. А правильні зміни ще нікому не завадили!