Традиційно вважається, що з приходом весни і її першого місяця - березня - наша ніжна чоловіча психіка схильна до певним змін. Боячись бути в черговий раз звинуваченим у некомпетентності, поліз в Інтернет, щоб подивитися, а що ж думає офіційна наука з цього приводу?

Детальніше...

Зупиніть на вулиці десять будь-яких чоловіків та поцікавтеся, що вони будуть робити 14 лютого? Спочатку вони запитають: «А який це день тижня?». Ви говорите: «Вівторок». 10 з 10 дадуть відповідь: «Я працюю». Нікому в голову не прийде сказати: «Святкую День всіх закоханих!». Чому?Тому що не пам'ятають! Тому що не треба.

Детальніше...

«Чоловіки віддають перевагу блондинкам» ... Повна нісенітниця! Чоловіки віддають перевагу симпатичним, веселим, товариським, не замороченим на якихось божевільних ідеях і не занадто розумних жінках. Колір волосся, напевно, останнє, на що я звертаю увагу, коли дивлюся на дівчину.

Детальніше...

У своєму прагненні сподобається нам, чоловікам, жінки не зупиняються ні перед чим. Скальпель пластичного хірурга лише один із способів швидко зробити себе «гарною». Швидко - це ключове слово. Ніяких тобі дієт, виснажливих фізичних вправ, очікування результату роками - раз, і все! І в тебе вже плоский живіт, високі груди, кругла попа і осина талія. Питання в іншому: а «чи варта справа заходу »? Чи досягнута мета всіх цих «чарівних» перетворень? Чи змінилося ставлення до вас з боку чоловіків? І якщо змінилося, то як?

Детальніше...

Друзі чоловіка - ваші друзі?

У вас все добре. Відносини з кожним днем міцнішають. Але є ще та частина його життя, яка залишається для вас terra inсognita, - його друзі. Рано чи пізно познайомитися з ними доведеться. Як би ви не були впевнені в собі, все одно якесь хвилювання відчувається. Не переживайте! Ваш хлопець хвилюється ще більше! А як ви думали? З друзями-то він разом давним-давно, і, якщо це дійсно друзі, він дорожить відносинами з ними. А тут йому в перевірену часом компанію належить привести вас, нехай неповторну, у своєму роді, і єдину, але поки ЧУЖУ. Звичайно, він теж злегка нервує ... Втім, поговоримо, про вас ...

Детальніше...