Демі Мур і Ештон Катчер, Кім Кардашьян та Кріс Хамфріс

Вважається, що чоловікові легше пережити крах сімейнго човна, ніж жінці. В силу нашої природної чутливості процес реабілітації проходить дійсно непросто. Наш журнал розповість, як пережити розлучення.

Детальніше...

 

Демі Мур і Ештон Катчер: класичний нерівний шлюб

Поки вчені всього світу ламали голову над секретом вічної молодості, Демі Мур, схоже, його знайшла! Дивлячись на неї, стає очевидно: ніщо так не молодить жінку, як молодий чоловік! Здавалося, що нерівний шлюб з Ештоном Катчером допоміг Демі скинути роки і погарнішати більшою мірою, чим вся майстерність пластичних хірургів.

Детальніше...

Шведська сім'я

Мало хто з чоловіків хоча б раз ні мріяв про власний гарем. Ну або хоча б про секс утрьох. Надихнувшись фільмом «Голова в хмарах», де Стюарт Таунсенд закохується в Шарліз Терон, яка живе (у всіх сенсах цього слова) з Пенелопою Круз, чоловіки нерідко намагаються втілити цю фантазію в реальність. Хтось обмежується любов'ю на два фронти. Хтось пробує радості групового сексу. А хтось примудряється завести шведську сім'ю.

Детальніше...

Ice, ice baby

Холодні чоловіки - це, мабуть, найскладніший, найзагадковіший, найбільш недоступний підвид сильної статі. Пікапера і бабія ви можете звабити, женатіка розвести, маминим синочком закрутити голову. Але холодний чоловік буває абсолютно невразливий для жіночих чар і, можливо, тому особливо привабливий. Особливо для тих дівчат, які люблять складні задачі і нездійсненні місії.

Детальніше...

Убити Білла: помста = комерційний успіх

Детальніше...